FAME MMA

To nie będzie spacerek? Masternak ocenił szanse Kamila Łaszczyka na FAME 17! „Będzie ciężko, aczkolwiek…”

Niepokonany w ringu Kamil Łaszczyk zadebiutuje w MMA 3 lutego na FAME 17. Popularny „Szczurek” w walce wieczoru spotka się z Amadeuszem „Ferrarim”.

Opinie co do ruchu Kamila Łaszczyka są podzielone. Pięściarz z rekordem 31-0 wdał się w zażartą dyskusję z Amadeuszem jeszcze przed kilkoma miesiącami. „Ferrari” miał już na tamten czas zaplanowany pojedynek z „Hejterem”, którego szybko odprawił z kwitkiem i wyzwał na pojedynek „Szczurka”.

Panowie zamknął kartę walk Fame MMA 17. Oprócz tego w klatce zobaczymy między innymi wyczekiwane starcie Piotr Szeliga vs. Marcin Wrzosek w K-1 , czy walkę o pas mistrzowski wagi średniej, Tańcula vs. „Wiewiór”. Tego wieczoru powróci też klatka rzymska, a w niej spotkają się prezes FEN Paweł Jóźwiak oraz włodarz FAME, „Boxdel”.

„Szanse? Będzie ciężko, aczkolwiek…”

W wywiadzie dla ringpolska na temat pojedynku „Szczurka” wypowiedział się weteran ponad 50. walk w ringu, Mateusz Masternak. Popularny „Master” przypomniał historię pięściarza, który wystąpił w MMA.

Ja pamiętam taką kiedyś walkę, Ray Mercer walczył z Sylvią. Dla tych, co nie wiedzą, kto to Ray Mercer… On na igrzyskach olimpijskich, wtedy, co Andrzej Gołota przegrał z Koreańczykiem, to w finale Ray Mercer znokautował tego Koreańczyka i został mistrzem olimpijskim wygrywając wszystkie walki przez nokaut. Jeszcze miał świetne walki z Evanderem Holyfieldem, czy to Lennoxem Lewisem. W każdym bądź razie – znokautował Sylvię jednym ciosem i było po walce.

Była to jednak tylko anegdotka. Masternak nie jest w stu procentach przekonany co do tego, czy Kamil Łaszczyk skończy Amadeusz Roślika, który na pewno będzie cięższy. Samozwańczy „Władca Piekieł” dużo dłużej też trenuje MMA, przez co jego szanse wzrosną, jeśli tylko przeniesie pojedynek do parteru.

Sprawdź!  Mirosław Okniński wbija szpilę Amadeuszowi Ferrariemu - "Teraz opie***la się"

Wracając do Kamila, no łatwo miał nie będzie… bo w MMA jednak te gabaryty, masa ma jeszcze większe znaczenie, niż w boksie. Natomiast w tak małej wadze w jakiej jest Kamil w Polsce bardzo trudno jest się promować i robić karierę, a przy tym zarobić godziwe pieniądze, więc… Posunięcie Kamila w tę stronę z punktu finansowego moim zdaniem jest bardzo dobre. Chyba na popularyzację jego nazwiska również.

Szanse? Będzie ciężko, bo jednak to jest MMA, aczkolwiek Kamil ma szybkie ręce i być może „Ferrari” okaże się być zwykłym Polonezem. Wtedy zwycięży Kamil, za którego będę trzymał bardzo mocno kciuki.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Absolutna dominacja Normana! Brutalnie rozbija Piotra Szeligę! Nie dał mu żadnych szans!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.