FAME MMA

Wrzosek o walce z Szeligą: „Wypi***laj na koniec kolejki. Wpie**ol od Parke poprzestawiał mu coś w głowie”

Marcin Wrzosek w jednym z kolejnych pojedynków chciałby zmierzyć się z Piotrem Szeligą na zasadach Vale Tudo. Freak fighter jest jednak zainteresowany wyłącznie starciem w stójce.

„Polish Zombie” już w piątek zawalczy na FAME 15 i stoczy swój drugi pojedynek dla największej polskiej freakowej federacji. W debiucie przegrał z Kasjuszem Życińskim w walce bokserskiej. Teraz ponownie powraca do tej formy, w której zmierzy się z „Sariusem”.

Raper w przeszłości trenował boks amatorski oraz ma znacznie lepsze warunki fizyczne od Wrzoska. Jest sporo cięższy, wyższy i posiada większy zasięg ramion. Mimo to bukmacherzy oraz większa część kibiców nie mają żadnych wątpliwości i stawiają byłego mistrz KSW w roli ogromnego faworyta.

-> OGLĄDAJ FAME MMA 15

Marcin Wrzosek mocno o Piotrze Szelidze

Podczas wczorajszej konferencji Wrzosek miał okazję na konfrontację nie tylko ze swoim rywalem, ale także z Szeligą. Pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany zdań, a „Polish Zombie” zaproponował walkę na brutalnych zasadach Vale Tudo. Freak fighter był jednak zainteresowany wyłącznie starciem w stójce.

Całą sytuację w rozmowie z TVreklama podsumował sam Wrzosek, który wyjaśnił, jak rozpoczął się temat potencjalnego starcia oraz nie szczędził mocnych słów Szelidze:

Sprawdź!  Kubiszyn komentuje słowa Denisa! Proponuje starcie z Szeligą: "To byłaby wyrównana walka"

– Jakiś czas temu miałem wymianę słowną z Szeligą po walce z Kasjuszem, kiedy doszło do domniemanego spięcia z fanem. Powiedział, że napadłem go, że to była napaść, żaden pozew, żadna skarga nie zostały złożone. Nie wiem, gdzie on to sobie uroił. Poczułem się urażony. Powiedział, że nie będzie ze mną walczył, bo jestem za dobry. Myślę, że wpierdol, który spuścił mu Parke, coś mu w głowie poprzestawiał i na tyle sobie odwagi wyhodował.

– Zaproponowałem mu brutalne zasady vale tudo, uderzenia łokciami, głową, stompami. On nie przyjął tego, chce bić się tylko w stójce. To jest FAME MMA, co nie potrafisz trenować parteru? Jesteś za słaby? Masz za słaby mental, żeby porobić parter i się tego nauczyć? To wypierdalaj na koniec kolejki.

Kursy bukmacherskie na walkę Wrzosek vs „Sarius”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Fame MMA 16: Cena PPV. Gdzie oglądać Fame MMA 16? Ile kosztuje dostęp? Transmisja na żywo. Karta walk Fame MMA 16

-> ZAREJESTRUJ SIĘ I OBSTAW GALĘ FAME 15

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.