KSW

KSW 88: Kaczmarczyk wygrywa bitwę o Radom! Fenomenalny main event! [WIDEO]

W walce wieczoru XTB KSW 88 doszło do tytułowej „Bitwy o Radom”. Doświadczony Daniel Rutkowski zmierzył się z młodym wilkiem, Patrykiem Kaczmarczykiem.

Popularny „Rutek” to zdecydowanie jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych zawodników kategorii piórkowej. Radomianin ma na swoim koncie tytuły innych organizacji, a w KSW po 5. pojedynkach w rekordzie tylko jedną porażkę. W starciu mistrzowskim Salahdine Parnasse poddał go w 4. rundzie. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a Daniel Rutkowski zdołał zaliczyć serię 3. wygranych w MMA.

Na XTB KSW 88 „Rutek” zmierzył się z Patrykiem Kaczmarczykiem. Mający 25 lat fighter już po raz 7. wyjdzie do okrągłej klatki. Były mistrz Armia Fight Night długo pozostawał niepokonany, ale ostatecznie nie dał rady późniejszemu tymczasowemu mistrzowi wagi piórkowej, Robertowi Ruchale. W ostatnich 2. pojedynkach Kaczmarczyk pokonywał w 1. rundzie Hintzena i po jednogłośnej decyzji Danu Tarchilę.

XTB KSW 88. Rutkowski vs Kaczmarczyk – RELACJA

RUNDA 1

Kaczmarczyk wyskoczył po kilkunastu sekundach wyskoczył z latającym kolanem! Poleciał na deski „Rutek”, który znalazł się w parterze i bronił się przed zmianą pozycji Patryka. Ten dobrze obchodzi Daniela i utrzymuje pozycję boczną i ciasno trzyma Rutkowskiego, który spycha oponenta do gardy. „Rutek” broni się jak może, szuka uderzeń na głowę Patryka, który szuka sposobu na poprawienie swojej pozycji. Daniel szukał jeszcze trójkąta nogami i na chwilę zrzucił z siebie Kaczmarczyka w ostatnich sekundach, po czym wrócił na nogi i położył Patryka na plecach na koniec rundy.

Sprawdź!  Mamed o kolejnej walce: "Jedni mówią Scott, większość mówi Soldić. Bardziej interesuje mnie walka z..."

RUNDA 2

Rutkowski szybko zaczął serią kilku ciosów bokserskich, Kaczmarczyk znów postraszył latającym kolanem! Tym razem się nie udało, ale znów szuka kolana na głowę Rutkowskiego, który napiera z kombinacją i wyłapuje nogę Patryka. Klincz na siatce, młodszy fighter uciekł w końcu z klinczu i nokdaunuje „Rutka” wysokim kopnięciem! Daniel znów broni się w parterze, ale wskakuje mu zaraz za plecy Kaczmarczyk. Złapał jedną nogę Rutkowski i obala oponenta na plecy. Patryk broni się z dołu łokciami przed kolejnymi ciosami starszego przeciwnika. Kaczmarczyk wraca na nogi, przechwytuje go Rutkowski i obalił na chwilę po wyniesieniu. „Rutek” kontroluje oponenta na siatce, a Patryk do końca rundy dobrze się broni.

RUNDA 3

Kaczmarczyk od razu ruszył z ciosami bokserskimi, Rutkowski zaraz odpowiada tym samym. Kaczmarczyk straszył latającym kolanem, ale szybko zasypał go serią „Rutek”. Patryk obronił się przed sprowadzenie Daniela, a Kaczmarczyk przechwycił rękę do Kimury! Uciekł mu Daniel, który wróci do klinczu na siatce szukając nieskutecznego obalenia. Szybko bije Kaczmarczyk, ponownie wyskoczył z kolanem. Ruszył z atakiem Patryk, ale dał się złapać w gilotynę, po której przechodzi za plecy Daniel. Mocne ciosy na chroniącego ucho Patryka, który został już usadzony na siatce. „Rutek” kontroluje nadgarstek Kaczmarczyka, a zaraz szuka duszenia zza pleców. Skręcił się w końcu Kaczmarczyk i wrócił na nogi, jednak podążył za nim Rutkowski. Daniel uporczywie trzymał nogę Patryka i do ostatnich sekund obijał i okopywał Patryka na siatce.

Sprawdź!  (VIDEO) Genialne zwycięstwo Szymańskiego! Poddaje w 65 sekund na KSW 78!

Wynik walki: Patryk Kaczmarczyk wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.