High League

„Juras” o przerwaniu gali! „Muszą uczyć się od KSW, jak załatwiać sprawy kibicowskie. Siadacie do stołu z dwiema ekipami”

Za nami kontrowersyjna gala High League 3, która niestety została przerwana przed najbardziej wyczekiwanym przez kibiców pojedynkiem.

Podczas wczorajszego wydarzenia miało dojść do starcia pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem. Niestety ze względów bezpieczeństwa pojedynek musiał być odwołany i federacja zapowiedziała, że odbędzie się w innym terminie.

W Ergo Arenie dochodziło do awantur, jak nieoficjalnie przekazują liczne źródła kibice Lechii Gdańsk starli się z kibicami Elany Toruń. Do zamieszek dochodziło nie tylko na trybunach, ale także za kulisami.

Łukasz Jurkowski o przerwaniu gali

Głos w sprawie skandalicznych wydarzeń zabrał między innymi Łukasz Jurkowski. Za pośrednictwem Twittera przekazał, że federacja High League powinna załatwić sprawę tak jak największa polska organizacja MMA czyli KSW, które w podobnym przypadku dogadało się z dwoma ekipami kibcowskimi.

High League musi się od KSW nauczyć jak załatwia się sprawy kibicowskie na czas trwania eventu. To było do przewidzenia przecież.

W kolejnym wpisie Jurkowski dodał – Według ustaleń organizatorów…bójka nie dotyczyła kibolstwa, a innych uczestników gali. Pytacie, jak się zatem załatwia sprawy kibicowskie na galach MMA sznytem KSW? Siada do stołu z dwiema grupami kibicowskimi przed imprezą. To od miesiąca było dogadane według HL.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Trener Okniński o planie na walkę Załęckiego ze Szpilką: "Na to liczymy. Jedziemy mocno agresywnie do przodu"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.