High League

Policja nie pozwoliła na walkę Denisa z Don Diego! Malik Montana tłumaczy się po gali High League 3!

Za nami gala High League 3, na której miało dojść do hitowego starcia pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem. Niestety pojedynek został odwołany.

Na zestawienie skłóconych fighterów czekało najwięcej kibiców. Starcie generowało ogromne zainteresowanie i duża część fanów czekała właśnie na tę walkę. Problemy pojawiły się już na ceremonii ważenia, w której nie wzięli udziału Dawid i Denis Załęccy oraz Mateusz Kubiszyn.

Organizacja zapewniała jednak, że dojdzie do pojedynku. Niestety po ostatnim starciu Alberto z Marcinem Dubielem federacja poinformowała, że walka zostaje odwołana i odbędzie się w innym terminie. Taką decyzję podjęto ze względu na awantury, do których dochodziło w Ergo Arenie.

Malik Montana” zabrał głos po gali

Głos w sprawie odwołanej walki zabrał włodarz „Malik Montana”, który w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego wyjaśnił, że policja weszła do Ergo Areny i nie pozwoliła na kontynuowanie gali ze względu na awantury, jakie miały miejsce na trybunach i za kulisami.

– Z naszej strony najważniejsze jest bezpieczeństwo ludzi i w tej kwestii myślę, że zrobiliśmy wszystko. Zdaję sobie sprawę, że nas fani i osoby, które wykupiły PPV, mają teraz ogromne ale i tak dalej. My dopełnimy to, żeby walka się odbyła w przeciągu kilku dni. Osoby, które wykupiły PPV, będą mogły ją obejrzeć.

– Dokładnie nie powiem, bo informacji dostawałem wiele, właściwie nie chcę mówić czegoś, co będzie nie do końca prawdą, ale wiem tyle, że właściwie bezpieczeństwo przede wszystkim. To było aspektem dla nas tym, który spowodował to, co spowodował, czyli przerwanie gali. Przede wszystkim interwencja służb, które zabroniły tego kontynuować.

– Zamieszki te pierwsze zostały uspokojone w szybkim tempie. Wszystko było super i niestety dalej one były. Wydawało mi się, że konflikt między chłopakami on po prostu ustąpi. W pewnym momencie zainterweniowały służby. Wlecieli normalnie w kaskach.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Denis Załęcki odpowiada na słowa Mariusza Pudzianowskiego! Skomentował jego nagranie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.