High League

(VIDEO) Bomba rzuca krzesłami w „Ferrariego”! Kolejna awantura na gali High League 3

W Ergo Arenie odbyła się mocno kontrowersyjna gala High League 3. Jak się okazuje, do starć dochodziło nie tylko w klatce, ale także poza nią.

Niestety ze względu na bezpieczeństwo wydarzenie musiało zostać przerwane przed najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem, czyli starciem Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. Na hali miało dojść do awantur i zamieszek z udziałem kibiców Lechii Gdański i Elany Toruń.

„Bomba” rzuca krzesłami w „Ferrariego”

To nie jedyne awantury, jakie miały miejsce. Doszło także do konfrontacji pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” i debiutującym w klatce MMA Pawłem Bombą. Pomiędzy freak fighterami jest dużo złej krwi i bardzo mocny konflikt.

Kibice zebrani na trybunach w pewnym momencie zarejestrowali, jak pod klatką doszło do awantury. Na nagraniu widać, jak „Scarface” rzuca krzesłami w „Ferrari” i towarzyszące mu osoby.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Paweł Bomba gotowy na walkę z "Ochroniarzem oszusta z Tindera"! Jest jednak warunek: "Jak da walkę..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.