FENKSW

Jóźwiak reaguje na mocne słowa o FEN! Odpowiada szefowi KSW [WIDEO]

Paweł Jóźwiak odniósł się do słów Martina Lewandowskiego. Jeden z szefów KSW w niedawnym głośnym wywiadzie wysyłał prezesa FEN do psychoterapeuty.

W miniony weekend ponownie doszło do sytuacji, gdy polscy fani MMA musieli wybierać pomiędzy galą KSW 91 w Czechach, a FEN 52 w Ostrowie Wielkopolskim. Po zakończeniu wydarzenia Paweł Jóźwiak powiedział, że według jego informacji kibice częściej oglądają wydarzenia jego organizacji, niż konkurencji.

Na te słowa odpowiedział Martin Lewandowski, który ma za i przed sobą naprawdę intensywny okres. Bacznie czuwa on bowiem nad galą EPIC, która odbędzie się w ten weekend. Szef KSW w rozmowie z InTheCagePL w mocnych słowach odniósł się do ostatnich wypowiedzi Jóźwiaka, wysyłając go między innymi do psychoterapeuty.

Oglądaj Adamek vs Khalidov już za 10 zł! Odbierz kod PPV

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Grzegorz Szulakowski otwarty na propozycje. Ma swojego wymarzonego rywala: "Wiem, że jestem w stanie napier***olić Parke!"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Prezes FEN odpowiedział szefowi KSW

Paweł Jóźwiak zbliża się do swojej kolejnej freakowej walki w federacji Clout MMA i pojawił się ostatnio na programie Roast. Prezes drugiej siły MMA nad Wisłą w rozmowie z Fansportu TV stwierdził, że nie wie dlaczego Lewandowski tak za nim nie przepada. Sugestię o wizycie u psychoterapeuty skontrował stwierdzeniem, że być może to sam Martin z czegoś takiego korzysta.

Widocznie uraził go mój ostatni wywiad, choć nic takiego tam nie powiedziałem. Powiedziałem jasno: z KSW poszła zadra o Charzewskiego, bo nie do końca uszanowali kontrakt i nasze relacje są nijakie. Nie wiem, co go tak zabolało, że mnie do psychoterapeuty wysyła. Może sam ma takiego, co jemu pomaga i chciał pomóc obawiając się o mnie?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.