KSW

Szef KSW odpowiedział prezesowi FEN! Mocne słowa o „ekspercie” Jóźwiaku!

Martin Lewandowski odniósł się do konfliktu interesów i terminów, jaki w ostatnim czasie można zauważyć na linii KSW – FEN.

W ostatnich miesiącach często dochodzi do sytuacji, gdy kibice stają przed wyborem: obejrzeć lub udać się na galę KSW, czy Fight Exclusive Night? Nierzadko bowiem jednego wieczoru odbywają gale obu tych organizacji. O ile konkurencja na rynku jest dobra i daje fanom możliwość wyboru, o tyle powoduje to napięcie relacji.

Paweł Jóźwiak tylko w miniony weekend po FEN 52 powiedział, że według jego informacji kibice częściej oglądają wydarzenia jego organizacji, niż konkurencji. Wcześniej też, choć zaznaczał, że nie jest to złośliwe, krytycznie ocenił walkę legend, do której dojdzie w najbliższą sobotę.

Odbierz kod PPV na walkę Adamek – Khalidov!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  [WIDEO] Zapowiedź walki Damian Janikowski vs. Paweł Pawlak - "On się układa jak plastelina, którą chcesz zgnieść"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Lewandowski o konflikcie interesów z FEN

Jeden z szefów KSW odniósł się do ostatnich słów prezesa FEN. Martin Lewandowski, bo o nim mowa, w rozmowie z InTheCagePL w mocnych słowach odniósł się do ostatnich wypowiedzi Jóźwiaka.

– Tak zwyczajnie praktycznie, bo tu nie chodzi, żebym ja stawiał KSW na piedestał… Ale jak jesteś numer „dwa”, czy „trzy” w tym kraju i masz przeświadczenie, że może termin kolidować. Któryś termin przenieśliśmy, nie pamiętam który. To się odbywało gdzieś w Arabii Saudyjskiej. Boks! Ja biorę to pod uwagę i przenoszę termin ze względu na tę walkę, a goście, którzy działają na tym samym rynku, to on ma jakiś problem, jakąś zadrę czuje. No to przepraszam, zapraszam do psychoterapeuty, niech to przerobi na swoich spotkaniach.

Tu nie chodzi o to, że ja jestem za wysoko, żeby on do mnie zadzwonił albo, że ja mam do niego zadzwonić. Jak miałbym taką potrzebę, że mi FEN zabierze coś, albo coś się będzie działo, to bym zadzwonił.

Lewandowski zauważył też, że KSW to marka, która działa globalnie. Współwłaściciel wbił też szpilkę w Jóźwiaka, który jak wiadomo równolegle prowadzi też karierę freak fightera. Tam wielką rolę gra to, co mówi się na konferencjach i wywiadach.

Sprawdź!  Rewanż na KSW 70 potwierdzony! Marek Samociuk i Izu Ugonoh spotkają się ponownie w klatce.

Jesteśmy brandem, które jest pokazywane tak naprawdę od Australii po Kanadę, w różnych miejscach i konfiguracjach, więc jeśli chodzi o zasięg to przepraszam, ale FEN nie ma co nawet podskakiwać. (…) Adresowałbym te słowa do ludzi, którzy szanują siebie i szanują sport chociaż ten ziomek nie wiem czy to robi, ale stoi za czymś co się nazywa ogólnie pojętym MMA. Żeby już głupot nie wygadywał, bo rozumiem, że wszedł w przestrzeń w głupio-gadnia i g…wnoburz. Po prostu widzę, że jak nie ma się do czego przyczepić to będzie teraz podgryzał nas. Żaden ekspert, w żadnej dziedzinie! Tyle zakończę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.