EFM Show

„Irokez” o walce z Parkiem na EFM SHOW 2 – „Ja się prowadzę troszkę lepiej niż Kasjusz, więc wydaje mi się, że nie powinien mieć takich problemów”

Już we wrześniu odbędzie się druga gala EFM Show. Na tym wydarzeniu w pojedynku bokserskim Norman Parke zmierzy się z byłym mistrzem federacji KSW Maciejem „Irokezem” Jewtuszko.

Norman Parke jest byłym zawodnikiem Ultimate Fighting Championship. W 2017 roku zadebiutował w federacji KSW, gdzie na gali 39 przegrał po bliskim boju z Mateuszem Gamrotem. Na KSW 50 w Londynie pokonał Marcina Wrzoska zdobywając tymczasowy pas mistrzowski w dywizji lekkiej. W  swoim poprzednim występie na FAME MMA 10 w walce bokserskiej pokonał Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. W październiku na FAME MMA 11 zmierzy się w walce bokserskiej z  byłym mistrzem federacji KSW w wadze do 77 kilogramów Borysem Mańkowskim.

Maciej „Irokez” Jewtuszko w swojej karierze walczył dla takich organizacji jak: WEC, UFC czy KSW.  Podczas swojej przygody w Ultimate Fighting Championship przegrał na punkty z Curtem Warburtonem. Jest on byłym mistrzem organizacji KSW wadze lekkiej. Swój tytuł zdobył na KSW 21, gdzie poddał Artura Sowińskiego. Od dwóch lat jest związany z Fight Exclusive Night. Swój ostatni pojedynek stoczył na FEN 25, gdzie przegrał przez TKO z Vaso Bakocevicem.

„Ja się prowadzę troszkę lepiej niż Kasjusz, więc wydaje mi się, że nie powinien mieć takich problemów” – Maciej Jewtuszko przed walką na EFM Show 2

W wywiadzie dla portalu mmarocks.pl Maciej Jewtuszko zabrał głos przed tym pojedynkiem. „Irokez” dodał, że Don Kasjo, który według niemu nie prowadzi sportowego życia dał z Parkiem wyrównane starcie. Patrząc na to starcie Maciej stwierdził, że poradzi sobie lepiej w tym pojedynku ponieważ prowadzi się dużo lepiej niż Kasjusz Życiński.

Sprawdź!  Artur Szpilka prezentuje swoją szybkość! Trwają przygotowania do walki z Różańskim. [WIDEO]

„Dla mnie osobiście jest to fajne. Norman nie jest pięściarzem. Urywki z tej walki widziałem. Kasjusz kurde z tego co wiem to boksował, tylko prowadzi się frajersko nie oszukujmy się! Wyrównaną walkę mieli. Słyszałem, że w dwie strony decyzja mogła iść. Ja się prowadzę troszkę lepiej niż Kasjusz, więc wydaje mi się, że nie powinien mieć takich problemów.” – powiedział Maciej Jewtuszko w wywiadzie dla mmarocks.pl

źródło: mmarocks.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.