MMA

(VIDEO) Kiedyś Najman, teraz Okniński! Trener nowym ekspertem TVP! Jest nagranie!

TVP nie przestaje szokować. Telewizja Polska poprosiła o wypowiedź kolejnego „eksperta”. Tym razem wybór padł na Mirosława Oknińskiego.

Jakiś czas temu Internet obiegły nagrania po tym, jak w TVP Info jako eksperta mogliśmy usłyszeć Marcina Najmana. Wypowiadał się on m.in. na temat pandemii, wyborów w USA czy spraw dotyczących Unii Europejskiej. Nikt nie miał pojęcia, dlaczego to właśnie freak fighter zabrał głos na takie tematy.

Tym razem zaskoczenie było podobne. Zamiast Marcina Najmana zobaczyliśmy jednak najbardziej kontrowersyjnego trenera w kraju – Mirosława Oknińskiego.

Trener wypowiedział się na temat dezertera Emila Czeczko – Żołnierza 11. mazurskiego pułku artylerii w Węgorzewie, który porzucił służbę w Wojsku Polskim i zbiegł na Białoruś. 25-latkowi groziło usunięcie z armii, gdyż miał problemy z prawem. W tej sprawie trwa śledztwo i padło podejrzenie, że Czeczko mógł być informatorem albo szpiegiem pracującym dla Białorusi.

Opinia jest taka, że ten człowiek to jest zdrajca, a przede wszystkim kłamca, dlatego, że Wojsko Polskie, policja i straż graniczna mają zalecenia, żeby nie używać broni i żadnej przemocy. Ogólnie służby działają bardzo miękko. Jak dla mnie, to nawet za miękko – powiedział Mirosław Okniński o dezerterze, który udzielił wywiadu białoruskiej telewizji.

Sprawdź!  Szymon Kołecki o karierze w MMA: "Jeśli to się nie poprawi, to zrezygnuję."

Mam takie doświadczenia, bo żołnierz, który u mnie trenuje i jest czterokrotnym mistrzem wojska w MMA, był na granicy i obserwował, co się tam dzieje – dodał i kontynuował – Rozmawiałem z nim i mówił, że nie dochodzi tam do przemocy i innych takich rzeczy. Ogólnie jestem bardzo zniesmaczony.

Mirosław Okniński przekazał również ważną wiadomość – Mam takie przesłanie do młodzieży, że zdrada to największa hańba i coś, co nie mieści się w głowie.

Trener nawet pokazał zdjęcie swojego pradziadka i wspominał rodzinne historie. Poniżej możecie znaleźć blisko 10-minutowy materiał.

Wypowiedź Mirosława Oknińskiego została opublikowana na social mediach kanału TVP Info. Pod wpisem na Twitterze pojawiły się krytyczne komentarze. Internauci nie rozumieją, jakim ekspertem w tym temacie jest trener MMA.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Okniński nie ma wątpliwości, kto wygra main event KSW 70: "Bez problemu wygra. Jeżeli nie, będę zdziwiony. Walka do jednej bramki"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.