Boks

Jake Paul ponownie atakuje Conora McGregora! „Mam nadzieję, że w końcu coś wygra…”

Jake Paul wciąż nie spuszcza wzroku z największej gwiazdy MMA, Conora McGregora. Znany YouTuber-pięściarz ma nawet pomysł, gdzie ich walka mogłaby się odbyć!

Conor McGregor dawno już został wyzwany przez Jake’a Paula. Po raz pierwszy zdarzyło się to po zwycięstwie na Natem Robinsonem w listopadzie 2020 roku i od tego czasu wezbrało na sile. „Notorious” nie odpowiedział w zasadzie na żadną z propozycji „The Problem Child”, nawet na tę jedną z ostatnich, po KO na byłym mistrzu UFC, Tyronie Woodleyu.

Teraz Jake Paul postanowił ponowić wyzwanie dla Irlandczyka. YouTuber-pięściarz gościł ostatnio na konferencji prasowej w Londynie, gdzie promował starcie Amanda Serrano vs. Katie Taylor. „The Problem Child” raz jeszcze głośno i wyraźnie powiedział, że chce się spotkać w kwadratowym pierścieniu z „Notoriousem”:

Chcę walki z Conorem McGregorem. Mam nadzieję, że coś w końcu wygra, żebyśmy mogli naprawdę się zmierzyć. Chcę z nim boksować w Irlandii… To częściowo przez niego zacząłem swoją przygodę z tym sportem. Postanowiłem sobie, że dostanę pojedynek z McGregorem i go pokonam. To mnie zmotywowało, by zacząć karierę pięściarza.

Gdy Jake Paul rozpoczynał karierę w 2018 roku, cel jaki obrał wydawał się być niemożliwy do osiągnięcia. Cztery lata później, nie można wykluczać takiej opcji. Choć resume „The Problem Child” może nie powalać na kolana – pierwsze dwie wygrane to inny YouTuber i były koszykarz – to jednak nie można przejść obojętnie obok czterech skończeń rywali przed czasem. Na rozkładzie Paula są także byłe gwiazdy MMA, wspomniany Tyron Woodley, który padł przez KO w 6. rundzie oraz Ben Askren, który nie wytrzymał nawet jednej odsłony.

Sprawdź!  Wielka zadyma na gali boksu Andy Ruiz vs Chris Arreola. W bójce brały udział nawet kobiety. [WIDEO]

Conor McGregor tymczasem szykuje się do powrotu do oktagonu. „Notorious” był ostatnio jedną z osób, w którą wycelowany był diss Jake’a Paula na Danę White’a. YouTuber rapował między innymi o tym, że kariera Irlandczyka tonie.

Źródło: BJPenn.com

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.