High League

HIGH League 6. Będzie kolejne szybkie KO? Ogromny faworyt w walce Najman vs. Jóźwiak!

Na pierwszej konferencji przed HIGH League 6 poznaliśmy rywala Marcina Najmana. „El Testosteron” szybko otrzymał szansę rewanżu na Pawle Jóźwiaku!

Gala odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Tego wieczoru dojdzie między innymi do potężnego starcia Denis Labryga vs. Konrad Karwat, pojedynku dziennikarzy „Szalony Reporter” vs. Michał Cichy, czy bokserskiej batalii Denis Załęcki vs. Paweł Tyburski.

Na HIGH League 6 wystąpi również Marcin Najman. W z tragicznymi wiadomościami sprzed kilku tygodni Jacek Murański musiał wycofać się z udziału w gali i organizacja musiała znaleźć zastępstwo. Tym na konferencji okazał się być Paweł Jóżwiak. Będzie to drugi pojedynek zawodników.

Pierwszy miał miejsce na WOTORE 6. W październiku „Prezes FEN” zaledwie w 15 sekund rozprawił się z „El Testosteronem”. Niedawno powrócił do akcji na pierwsze z dwóch starć z Boxdelem. W rzymskiej klatce na Fame MMA przegrał jednak odmawiając wyjścia do 3. rundy.

To jednak nie zmienia w oczach ekspertów faworyta. Tym ze zdecydowaną przewagą jest Paweł Jóźwiak, na którego kurs wynosi 1.35. Choć Marcin Najman już od długiego czasu przygotowuje się do występu na HIGH League 6, stawiany jest w roli sporego underdoga.

Sprawdź!  Denis zabrał głos w sprawie dyskwalifikacji: "Zadziałałem instynktownie. Nie wierzę, że nigdy nie zrobiliście czegoś, nie umiejąc tego logicznie wytłumaczyć"

Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs. Jóźwiak

Galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.