High League

HIGH League 6. Denis Labryga zadebiutuje w MMA! Zmierzy się z niepokonanym freak fighterem!

Oficjalnie ogłoszono kolejną walkę Denisa Labrygi. Znany z walk na gołe pięści zawodnik zadebiutuje na High League 6 i spotka się z niepokonanym freak fighterem!

Labryga dał się poznać szerszej publiczności dzięki znakomitym występom w organizacji WOTORE. Denis stoczył tam dwie walki z Piotrem Więcławskim i obie zwyciężył. Najpierw, po brutalnym boju skończył „Grubego” w 2. rundzie, a na 6. edycji odbył się tytułowy „Wielki Rewanż”. Labryga już w otwierającej odsłonie znokautował rywala.

Już od jakiegoś czasu wiadomym było, iż zawita on do świata freak fightów. Zawodnik potwierdzał to między innymi w wywiadzie dla kanału Fansportu TV dodając, że będzie to zestawienie czysto sportowe. Sam wymieniał znanych z GROMDY „Glebę” oraz „Don Diego”, ale na HIGH League 6 spotka się z kimś innym.

Znamy rywala Denisa Labrygi!

W swoim debiucie 18 marca Denis Labryga zmierzy się z niepokonanym freak fighterem Konradem Karwatem. Były strongman, który trenuje pod okiem Marcina Bandla w klubie Zenith Łódź stoczył dotychczas 2 pojedynki. W pierwszym skończył w 2. rundzie „Tarzana”, który zajął miejsce pierwotnego przeciwnika, „Super Mario”. We wrześniu z kolei w 74 sekundy Konrad odprawił z kwitkiem legendę kulturystki, Radosława Słodkiewicza.

Sprawdź!  Dawid Załęcki komentuje walkę syna z "Don Diego"! Przy okazji oberwało się... Alanowi Kwiecińskiemu!

Jak możemy przeczytać w komunikacie organizacji, starcie Labryga vs. Karwat zakontraktowane zostało na zasadach MMA i tradycyjnym dla freaków dystansie 3 rundy po 3 minuty.

Karta walk High League 6

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
  • Marcin “El Testosteron” Najman vs TBA
  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Paweł “Tybori” Tyburski – boks w
  • Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs TBA
  • Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
  • Denis Labryga vs Konrad Karwat

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.