High League

Szef GROMDY o walce Załęcki vs Kubiszyn: „Denis ma czym uderzyć. Jedyna jego metoda na wygranie to…”

Już dzisiaj w Ergo Arenie odbędzie się trzecia edycja gali High League, na której dojdzie do walki dwóch byłych zawodników federacji GROMDA.

Zestawienie Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem to jeden z pojedynków, który wzbudza największe zainteresowanie kibiców. Pomiędzy rywalami jest sporo złej krwi i kibice czekają na wyjaśnienie głośnego konfliktu w klatce.

Co ciekawe, dla jednego i drugiego będzie to debiut w formule MMA, więc nie wiadomo, czego możemy spodziewać się po nadchodzącym starciu. Obaj fighterzy mają za sobą pojedynki w kickboxingu oraz starcia na gołe pięści.

Na wczorajszym media treningu pojawił się szef GROMDY Mariusz Grabowski, który również jest skonfliktowany z „Bad Boyem”. W rozmowie z fansportu.pl przyznał jednak, że życzy Denisowi jak najlepiej oraz wytypował nadchodzące starcie.

Całą rozmowę z szefem największej polskiej organizacji walk na gołe pięści znajdziesz poniżej:

HIGH League 3 już w sobotę, 4 czerwca, początek o godzinie 20:00. Całą galę obejrzysz jedynie w systemie PPV. Dostęp do transmisji kupisz tutaj. Cena PPV już od 29,99 zł – od tej kwoty zaczyna się najtańszy z pakietów „BASIC„. W opcji „PREMIUM” mamy dodatkowe opcje, jak transmisja w jakości 1080p, dostęp do gali na 7 dni, dostęp do „Hej Roomu”.

Sprawdź!  (VIDEO) Pierwsze face-to-face Artura Szpilki i Denisa Załęckiego przed walką na High League 4!

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE

Poniżej znajdziesz wszystkie typy Denis Załęckiego na galę High League 3. Całą kartę walk możesz obstawić wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Szef GROMDY o walce Denisa z „Don Diego”

– Każdy się kreuje na twardziela, nigdy nie leżał na deskach, czy nie był znokautowany, ale to jest sport. Ja jestem za „Don Diego”, myślę że nie ma innej opcji, żeby nie wygrał, ale wiadomo, to jest sport. Denis ma czym uderzyć. Wiadomo, że trenuje.

– Myślę, że jedyną metodą Denisa na wygranie to ruszyć od razu i się bić. Jak będzie kalkulował, to nic nie zrobi. Mateusz to doświadczony zawodnik, który będzie go rozgrywał, trzymał na dystans, bo on sam jak nie będzie musiał, to nie będzie wchodził w bitkę. Denis metoda na wygranie to ruszyć od razu.

– (…) Myślę, że Denisowi chodziło o to, żeby brutalnie zbić Kubiszyna, stąd te MMA. Taka chuligańska bójka i Denis się w niej najlepiej czuje. Ja jestem sercem za „Don Diego”, a niech wygra lepszy. Ja nie mam złości na Denisa i mu życzę jak najlepiej.

Gdzie i o której High League 3 PPV?

  • Wydarzenie: High League 3
  • Data: 4 czerwiec 2022 r
  • Godzina: 20:00
  • Lokalizacja: Gdańsk, Ergo Arena
  • Cena PPV: od 29,99 zł
  • Transmisja: PPV
Sprawdź!  "Gleba" ma konflikt z Szeligą? "Próbował nas skłócić z Denisem. Nazywa się polskim Tysonem, mogę z nim zawalczyć"

Po wyborze pakietu przechodzimy do opcji płatności. Pamiętajcie, żeby nie czekać na ostatni moment i swój dostęp do gali wykupić już wcześniej. Aby to zrobić musicie być jeszcze zarejestrowani. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.