High League

HIGH League 6. Walka Denisów jeszcze w tym roku?! „Najpierw dziadek Omielańczuk, bo trzeba go wyjaśnić. A potem…”

Nieprzypadkowo na jednym panelu podczas konferencji przed HIGH League 6 zestawiono dwóch Denisów. Labryga bardzo bowiem naciska na starcie z toruńskim „Bad Boyem”.

Obaj pojawią się w klatce rozstawionej w legendarnym katowickim Spodku. Załęcki spotka się w boksie na małe rękawice z uważanym za jednego z najlepszych freak fighterów Pawłem Tyburskim. Denis Labryga zadebiutuje w MMA i spotka się z niepokonanym Konradem Karwatem. Były strongman stoczył dwa pojedynki i wygrał je przed czasem.

Denis Labryga vs. Denis Załęcki jeszcze w tym roku?!

Wywołany na konferencji do odpowiedzi Labryga przyznał, że członek „Strong Ekipy” nie był jego pierwszym wyborem na przeciwnika.

Myślałem, że to będzie Denis Załęcki, ale na niego przyjdzie kolej… Tak, jak i resztę załogi z wagi ciężkiej. Prawda, Denis?

Jak sam dodał w jednym z wywiadów wie, że musi zdobyć większą sławę, by otrzymać walkę z toruńskim „Bad Boyem”. Ten jednak sprostował, iż nie chodzi o kwestie liczb na social mediach, a o to, iż jest do niego już niemała kolejka.

Sprawdź!  Niespodziewana zmiana kursów! Denis Załęcki underdogiem w walce z Arturem Szpilką!

Tu nie chodzi o zasięgi. Ja mam wyj*bane w zasięgi. W ch*ju mam tą całą sławę. Teraz w czerwcu jest czas na dziadka Omielańczuka, bo trzeba go w końcu wyjaśnić, sprostować. A potem kolega… Mam nadzieję, że we wrześniu zawalczymy.

Na pewno będziesz miał ciężką przeprawę z Danielem. – dodał na koniec Denis Labryga, który trenuje z fighterem KSW w klubie WCA.

Panowie spotkali się także w pierwszym face to face przed nieuniknioną walką! Załęcki dodał, że ma nadzieję, iż będzie to miało miejsce w małej klatce, by cały czas dochodziło do wymian.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 6

Galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Marcin Bandel wyklucza walkę we freak fightach. Mocno komentuje słowa Jóźwiaka! "Moja gala by była przed hotelem" (VIDEO)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.