High League

Szpilka o zawodniku, który może „utemperować” Ferrariego: „Mam nadzieję, że dojdzie do tej walki i pokaże mu parę myczków”

Za nami gala High League 4, podczas której na scenie freakowej zadebiutował Artur Szpilka. Były pięściarz zmierzył się z Denisem Załęckim.

Niestety walka zakończyła się kontuzją „Bad Boy’a”, a jeszcze w klatce „Szpila” ogłosił, że wraca do sportu. Zamierza kontynuować karierę w KSW, gdyż jak podkreślił, freak fighty i zachowanie zawodników to nie jego świat. Wcześniej skrytykował m.in. „Ferrariego” oraz Bombę za to, co prezentowali m.in. na konferencjach.

Szpilka o rywalu dla „Ferrariego”

Artur Szpilka w wywiadzie dla ringpolska.pl odniósł się również do konfliktu pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Stwierdził, że w takim pojedynku freak fighter zostałby utemperowany.

„Ferrari” i Łaszczyk za pośrednictwem social mediów oraz wywiadów mieli okazję wymienić kilka zdań. Podczas Rundek freak fighter w mocnych słowach zapowiedział, że chce zawalczyć z niepokonanym pięściarzem, który ma na swoim koncie 30 zwycięstw:

– Kamil Łaszczyk idę po Ciebie mała s**o, słyszysz?! Podpisuj się na następnej gali. Podpisuj się Kamil, skopię Ci dupsko. Sam mnie zaczepiłeś i dostaniesz za to wpi**dol w MMA. Zobaczysz, czym się różni boks od MMA k**rwa.

Szpilka jest zdania, że Łaszczyk powinien wykorzystać okazję. Będzie to dla niego dobra szansa na zarobienie dużych pieniędzy. Starcie w federacji freakowej najprawdopodobniej zapewni mu znacznie większą wypłatę, niż w pojedynkach bokserskich:

Sprawdź!  Denis Załęcki gotowy walczyć z Pudzianowskim na gołe pięści! "Mogę śmiało walczyć z Pudzianem, czy z Popkiem"

– Słabe strasznie, ja nie chciałbym tego komentować, ale mam nadzieję, że dojdzie do tej walki i Kamil mu pokaże parę myczków. Jeśli jest szansa, nikt się o nią nie prosi, to czemu nie. Co innego, jakby on sam się prosił i walkę. Nasze życie jest takie, a nie inne, szybko płynie i mam nadzieję, że po prostu to wszystko wróci na właściwe tory i Kamil zawalczy.

Tak naprawdę przez całą swoją karierę nie miał lepszych pieniędzy. Mógłby sobie to fajnie wytargować. Czemu miałby nie wyjść, nic by się nie stało, wyjść utemperować chłopaka i wrócić do boksu. Nie wiem jaka waga, na pewno byłaby duża różnica. Miejmy nadzieję, że co by się nie wydarzyło, będzie to z korzyścią dla Łaszczyka.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Bomba zabrał głos po śmierci Murańskiego: "Powinien zostać zapamiętany po czynach, a nie po show w Internecie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.