High League

(VIDEO) Najman typuje Szpilka vs Denis! Wskazał swojego faworyta: „Scenariusze są dwa. Przypomnijcie sobie moją walkę z Saletą”

Przed tak głośną walką nie mogło zabraknąć analizy Marcina Najmana, który postanowił wytypować i wskazać faworyta pojedynku Denis Załęcki vs Artur Szpilka.

Walka odbędzie się już dzisiaj na gali High League 4. Będzie to co-main event na zasadach MMA. W oczach bukmacherów dużym faworytem jest były pięściarz, jednak duża część kibiców typuje pewne zwycięstwo „Bad Boy’a”.

-> High League 4 obejrzysz TUTAJ!

Marcin Najman typuje co-main event High League 4

„El Testosteron” już po raz kolejny bierze głos w sprawie tego starcia. Wcześniej zgłaszał swoją gotowość do pojedynku ze Szpilką. Na swoich social mediach przekonywał, że jeśli były pretendent do mistrzostwa świata WBC poniesie dzisiaj porażkę, to w przyszłości będzie musiał dojść do konfrontacji „Szpila” vs Najman.

Teraz przeanalizował nadchodzącą walkę i stwierdził, że są dwa scenariusze. W pierwszym z nich Załęcki od początku wjeżdża w rywala i zyskuje przewagę, a w drugim Szpilka wymęcza przeciwnika i odnosi sukces w końcowych rundach.

– Denis na wagę ciężką jest jednym z najszybszych zawodników, jakich widziałem. Wejdzie frontalnie i gdzieś trafi. Wtedy otworzą się przedpola do zwycięstwa. Nawet jakby nie trafił, a zaatakował z taką furią, to Artur przy takich walkach prostuje się i wtedy można iść po nogi, zrobić robotę w parterze.

– Natomiast jeśli ma to być pozytywny scenariusz dla Artura, oznacza to, że zdąży skontrować, zejść z linii ciosu i męczyć go. Być może troszkę zapasów przy klatce i w drugiej, trzeciej rundzie atuty Denisa nie byłyby takie groźne i Artur mógłby to rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Na koniec wskazał Denisa jako faworyta, a na uargumentowanie wyboru przypomniał swoją walkę z Saletą. Dla przypomnienia Najman przegrał tamten pojedynek w pierwszej rundzie duszeniem przedramieniem w dosiadzie, co w MMA jest rzadko spotykane.

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański obawia się Pawła Bomby? "Przygotowuję się jak do mistrza świata. To nie jest ulica..."

– Procentowo to 60 do 40 na Denisa, bo trudno jest skontrować gościa, który frontalnie atakuje. Przypomnijcie sobie moją walkę pierwszą z Saletą. Doskonale wiedział, że ja w niego wbiegnę, a i tak nie zdążył skontrować. Próbował mnie kopnięciem zatrzymać, nie udało się. A później wiecie, jak było. Wpadł w wir maszyny i go porozrywało.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.