High League

Hardkorowy Koksu wbija szpilkę w Najmana! Dojdzie do rewanżu? „Ostatnio mu kibicowałem i już nie odklepywał. Jest krok do przodu”

„Hardkorowy Koksu” wbił szpilkę w Marcina Najmana i wypowiedział się na temat potencjalnego rewanżu.

Robert Burneika zmierzył się z Najmanem jeszcze w 2012 roku podczas gali MMA Attack 2. Pojedynek zakończył się po 32 sekundach drugiej odsłony. „Hardkorowy Koksu” zasypał swojego rywala ciosami w parterze, a „El Testosteron” odklepał.

„Hardkorowy Koksu” o Najmanie

Najman nigdy nie ukrywał, że jest to porażka, która boli go najbardziej. Wielokrotnie wspominał o tym, że chciałby ponownie zmierzyć się z Burneiką. Niedawno powrócił temat drugiego starcia, kiedy to przed galą High League 6 wycofał się Jacek Murański.

Ostatecznie jednak Najman po raz kolejny zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem. Przebieg walki zaskoczył wszystkich, gdyż pierwszy raz widzieliśmy „El Testosterona” wygrywającego w MMA po pełnym dystansie i decyzji sędziów.

W ostatnim wywiadzie dla FightsportPL Burneika skomentował ostatnie zwycięstwo byłego rywala i w bił szpilkę, nawiązując do odklepania przez Najmana. Poruszył również temat rewanżu, stwierdzając, że być może dojdzie do niego w przyszłości:

– To on musi się bać. Może jeszcze do tego dojdzie. Marcin, spokojnie. Niech wygra teraz turniej. Drzwi nie są zamknięte, ale ja się tam nie pcham. Ostatnio mu kibicowałem, pokazał się trochę. Cieszę się, że coś pokazał, już nie odklepywał. Jest krok do przodu.

Przyznał również, że Najman ma szanse na to, by zwyciężyć turniej High League:

Sprawdź!  Najman rusza w Polskę z serią wykładów o freak fightach! "Podzielę się z wami wiedzą, którą przez lata zdobyłem"

– Jak się skupi, myślę że tak. No bo niestety, jest bokserem, a reszta to nie wiem. Taki „Szalony Reporter”… Śmiesznie wyglądała ta jego walka.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.