KSW

Janikowski o starciu Materla vs Paczuski: „Michał jest już poturbowany przez ten sport. Jedyną jego bronią jest…”

Damian Janikowski w ostatnim wywiadzie wytypował pojedynek Michała Materli z Radosławem Paczuskim i wskazał swojego faworyta.

Do walki dojdzie już 3 czerwca podczas hitowego wydarzenia na Stadionie Narodowym, czyli gali XTB KSW Colosseum 2. Mimo znacznie mniejszego doświadczenia w MMA gigantycznym faworytem bukmacherów jest Paczuski. Również duża część kibiców typuje jego zwycięstwo przed czasem.

Janikowski o walce Materla vs Paczuski

Głos w sprawie walki zabrał Damian Janikowski, czyli były rywal Materli. W rozmowie z FightsportPL przyznał, że również faworyzuje Paczuskiego, z którym ma okazję trenować. Przyznał, że ma on naprawdę mocne uderzenie oraz świetnie broni obalenia, co może okazać się kluczowe w starciu z byłym mistrzem.

– Wielkim pytaniem jest, w jakiej formie będzie Michał. Czy poskładał swoje ciało. Wiadomo, że będzie w stu procentach przygotowany. Jedyną jego bronią jest obalenie, pójście do bocznej i złapanie krucyfiksu. Trenując z Radkiem, nawet jak ja robię zadania, obalić go jak najwięcej razy, bardzo ciężko jest to zrobić. Umie się bić w dystansie, ma pieczątkę w ręce. Nawet mi się w głowie taniec włącza.

– (…) Może być tak, że pójdą cios na cios i Michał trafi. Na dzisiaj widzę to w ten sposób, że Radek bije prostym i Michał z racji tego, że jest już poturbowany przez ten sport, może mu się zachwiać w głowie. Radek tego na pewno nie odpuści, pewnie wygra przez techniczny nokaut.

Kursy bukmacherskie na walkę Materla vs Paczuski

Całą kartę walk KSW Colosseum II obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  Gnidko zabrał głos w sprawie kontrowersji po KSW 82! "To nie ma nic wspólnego z Banderą"

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.