GROMDA

GROMDA 9 PPV – gdzie i jak oglądać? Koszt, cena, jak kupić PPV GROMDA 9? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk GROMDA 9 PPV.

Gdzie i jak oglądać GROMDA 9 PPV? Transmisja na żywo i stream live GROMDA 9. Największa federacja walk na gołe pięści już w ten piątek, 10 czerwca w Pionkach! Czekają nas potężne grzmoty, krwawe boje najlepszych fighterów i kolejny turniej o 100 tysięcy złotych! Jak kupić i ile kosztuje Pay-Per-View GROMDA 9? Gdzie obejrzeć na żywo? Karta walk GROMDA 9.

GROMDA 9 PPV – karta walk. Kto walczy na GROMDA 9? Transmisja na żywo, cena PPV. Kiedy GROMDA 9?

GROMDA 9 PPV – transmisja i stream online

Na PPV GROMDA 9 na pewno padną ciężkie nokauty! Największa federacji walk na gołe pięści w Polsce odbędzie się w piątek, 10 czerwca, a lokalizacją jak zwykle odbędzie się w Gromda Fight Club w Pionkach. Na gali pojawią się same największe gwiazdy, które uwielbiają krwawe boje i zapewnią spore emocje wszystkim fanom.

W wielkim finale turnieju o 100 tysięcy złotych pojawi się Łukasz „Goat” Parobiec, który zmasakrował „Huntera”. Na GROMDA 8 były fighter MMA wciągnął rywala na głębokie wody i odebrał mu chęci do walki. Tym razem 10 czerwca „Goat” w ringu podejmie Mariusza „Mario” Kruczka. Bijok z Zakopanego również mierzył się z Danielem Więcławskim, którego w niespotykanych okolicznościach brutalnie skończył już na początku 2. rundy. Teraz w wielkim finale na PPV GROMDA 9 ciężko wskazać foworyta.

Sprawdź!  GROMDA 13: Bilety już w sprzedaży! Zobacz Don Diego vs Balboa na żywo!

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 9

Gdzie i jak oglądać GROMDA 9?

Podczas oficjalnego ważenia przed GROMDA 9 PPV poznaliśmy także pary turniejowe przed kolejną edycją zawodów o 100 tysięcy złotych. Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek Piotr „Łapa” Łapuć vs. Mateusz „Kowal” Kowalski. Żaden z nich nie składa broni, mimo niepowodzenia na poprzednich edycjach. Arcyciekawe będzie też starcie „Reksio” vs. „Rhino”. Polak podejmie Anglika oczywiście w ramach turnieju.

Na GROMDA 9 odbędą się również ekscytujące Super Fighty! Po wygranej na GROMDA 7 do akcji wraca Grzegorz „Małpa” Czerny, a spotka się on ze sporo cięższym od siebie Norbertem „Lodówą” Rozenbajgierem. Interesująca również będzie walka „Góral” vs. „Remi”. Podczas ceremonii ważenia zawodnik MMA-VIP nie podał ręki zdziwionemu Damianowi Górskiemu. Ostatecznie jednak federacja zdecydowała się zamienić im rywali.

Wreszcie na GROMDA 9 PPV zobaczymy historyczną walkę o pas mistrzowski. O tytuł Baddest Motherfucker in the Game spotkają się Bartłomiej „Balboa” Domalik oraz Mark „The Hand of” Godbeer! W trakcie gali, choć nie jako zawodnicy, pojawią się także nowe gwiazdy największej federacji walk na gołe pięści: Paweł „Popek” Mikołajuw i Tomasz Adamek!

Sprawdź!  Doświadczony Rambo zasila szeregi GROMDY! Walczył w KOTS i WOTORE!

Gdzie oglądać GROMDA 9? Stream live, transmisja na żywo GROMDA 9 PPV. Cena, ile kosztuje Pay-Per-View?

GROMDA 9 Pay-Per-View: gdzie i jak kupić? Cena, koszt PPV

Jedyna szansa, by obejrzeć transmisję na żywo kolejnego 8-osobowwgo turnieju i innych ekscytujących starć GROMDA 9, jest zakup PPV. Stream nie będzie dostępny za pośrednictwem telewizji otwartej, ale każdy decydujący się na zakup Pay-Per-View może wybrać z wielu dostępnych opcji. Ile kosztuje GROMDA 9 PPV? Wszystko zależy od wybranej wersji.

Już od 29,99 zł dostępny jest wariant BASIC. Z nim użytkownik otrzymuje transmisję live w jakości 720p, ale to nie wszystko. 24-godzinny dostęp do zapisu wideo pozwala na szybką powtórkę z krwawych i niesamowitych bojów.

Cena GROMDA 9 PPV PREMIUM rozpoczyna się od 34,99 zł. Dzięki niemu każdy kupujący otrzyma transmisję na żywo w jakości HD, czyli 1080p. Nagranie z gali zaś odtworzyć można aż przez kolejnych 7 dni!

GROMDA 9 PPV VIP kosztuje już od 39,99 zł. O ile jest to najdroższy wariant, o tyle wraz z nim użytkownicy otrzymają najwięcej znakomitych bonusów. Przede wszystkim stream dostępny będzie w jakości HD, 1080p. Zapis VOD z GROMDA 9 jak przy opcji PREMIUM dostępny będzie przez 7 dni. W wariancie VIP użytkownicy od momentu zakupu dostają również tygodniową możliwość powtórzenia niesamowitej gali GROMDA 8. To na niej „Goat” Parobiec odebrał duszę „Hunterowi”.

Ostateczna cena PPV GROMDA 9 może się zmienić po wyborze sposobu płatności. Niektóre z nich mają doliczoną prowizję, która wynosi nawet 4 zł. Bez prowizji Pay-Per-View opłacić można przez Blik lub ePrzelew. Koniec końców najważniejsze jest jedno: na GROMDA 9 nokauty są gwarantowane!

Sprawdź!  Minda bez ogródek o Popku. Nawołuje o usunięcie go z mediów! [WIDEO]

-> Kup GROMDA 9 PPV JUŻ DZIŚ!

Karta walk GROMDA 9. Kto walczy na GROMDA 9 PPV?

Walki wieczoru GROMDA 9:

  • Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Mark „The Hand of” Godbeer – walka o pas mistrzowski Baddest Motherfucker in the Game GROMDA
  • Łukasz „Goat” Parobiec vs. Mariusz „Mario” Kruczek – wielki finał turnieju

Uczestnicy Super Fightów GROMDA 9:

  • Norbert „Lodówa” Rozenbajgier vs. Grzegorz „Małpa” Czerny
  • Piotr „Diabełek” Czajko vs. Remigiusz „Remi” Gruchała
  • Damian „Góral” Górski vs. Patryk „Korcu” Korzec

Turniej o 100 tysięcy złotych:

  • Paweł „Hose” Strykowski vs. Arman „Arman” Amirjan
  • Przemysław „Reksio” Rekowski vs. Wayne „Rhino” Morgan
  • Łukasz „Batman” Nowicki vs. Paweł „Ryba” Rybicki
  • Piotr „Łapa” Łapuć vs. Mateusz „Kowal” Kowalski

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO GROMDA 9!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.