GROMDA

GROMDA 9 PPV – karta walk. Kto walczy na GROMDA 9? Transmisja na żywo, cena PPV. Kiedy GROMDA 9?

Najlepsi wojownicy, najbardziej krwawe boje i najcięższe nokauty, czyli powraca GROMDA 9! Najlepsza federacja walk na gołe pięści raz jeszcze w Pionkach da kibicom niesamowite emocje. Turniej o wielką kasę, historyczne starcie o pas, czy wreszcie walka 5 na 5 – Polska kontra reszta świata. GROMDA 9 PPV – KARTA WALK. Kto walczy na GROMDA 9? Kiedy i gdzie GROMDA 9 PPV? Transmisja na żywo, stream live.

Gdzie oglądać GROMDA 9? Stream live, transmisja na żywo GROMDA 9 PPV. Cena, ile kosztuje Pay-Per-View?

Karta walk GROMDA 9 PPV

10 czerwca na GROMDA 9 poleje się krew! W Gromda Fight Club w Pionkach wystąpią najlepsi z najlepszych w walkach na gołe pięści. Polecą ciężkie bomby, a wszystko w nowym anturażu najlepszej organizacji w tej branży. Jak zawsze na widzów czekają niesamowite emocje i niespodzianki.

Na GROMDA 9 PPV dojdzie bowiem do wielkiej walki 5 na 5 – Polska kontra reszta świata. Do tego raz jeszcze odbędzie się finał turnieju o 100 tysięcy złotych, a zmierzą się w nim Łukasz „Goat” Parobiec oraz Mariusz „Mario” Kruczek. Obaj w ostatnich pojedynkach pokonywali „Huntera”, a „Mario” skończył go w wyjątkowo brutalny sposób. Warto zaznaczyć, że to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na wszystkich, którzy wykupią GROMDA 9 Pay-Per-View!

Sprawdź!  Joker chce być numerem jeden! Szczere słowa na temat walki o pas GROMDY [WIDEO]

-> Nie czekaj, wykup GROMDA 9 PPV JUŻ DZIŚ!

Transmisja na żywo, cena PPV GROMDA 9

Jedyna szansa, by obejrzeć na żywo kolejny 8-osobowy turniej i inne ekscytujące starcia GROMDA 9, jest zakup PPV. Stream nie będzie dostępny za pośrednictwem telewizji otwartej, ale każdy decydujący się na zakup Pay-Per-View może wybrać z wielu dostępnych opcji. Ile kosztuje GROMDA 9 PPV? Wszystko zależy od wybranej wersji.

Już od 29,99 zł dostępny jest wariant BASIC. Z nim użytkownik otrzymuje transmisję live w jakości 720p, ale to nie wszystko. 24-godzinny dostęp do zapisu wideo pozwala na szybką powtórkę z krwawych i emocjonujących bojów.

Cena GROMDA 9 PPV PREMIUM rozpoczyna się od 34,99 zł. Dzięki niemu każdy kupujący otrzyma transmisję na żywo w jakości HD, czyli 1080p. Nagranie z gali zaś odtworzyć można przez kolejnych 7 dni.

GROMDA 9 PPV VIP kosztuje już od 39,99 zł. O ile jest to najdroższy wariant, o tyle wraz z nim użytkownicy otrzymają najwięcej znakomitych bonusów. Przede wszystkim stream dostępny będzie w jakości HD, 1080p. Zapis VOD z GROMDA 9 jak przy opcji PREMIUM dostępny będzie przez 7 dni. W wariancie VIP użytkownicy od momentu zakupu dostają również tygodniową możliwość powtórzenia niesamowitej gali GROMDA 8. To właśnie na niej Łukasz „Goat” Parobiec odebrał duszę „Hunterowi”.

Podane ceny są kwotą początkową, która może się zmienić w zależności od sposobu płatności. Do niektórych z nich doliczona jest prowizja, która może wynieść nawet 4 zł. Aby jej uniknąć należy wybrać kod Blik lub ePrzelew. Jakiejkolwiek decyzji się nie podejmie, jedno jest pewne: podczas GROMDA 9 nokauty są gwarantowane!

Sprawdź!  "Balboa" wygrywa wielki finał GROMDY! Potężnymi ciosami ubił "Maximusa"

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 9

Ile kosztuje GROMDA 9? Cena Pay-Per-View

Kwota jaką należy przeznaczyć na opłatę za dostęp do transmisji na żywo GROMDA 9 nie jest wygórowana. Zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę to, co wydarzy się podczas show w Pionkach! Widzowie poznają pierwszego w historii championa w kategorii open. W wielkim boju o tytuł Baddest Motherfucker in the Game GROMDA spotkają się Bartłomiej „Balboa” Domalik i Mark „The Hand of” Godbeer.

GROMDA 9 – szczegóły wydarzenia

 • Kiedy GROMDA 9? Wydarzenie odbędzie w sobotę 10 czerwca.
 • GROMDA 9 PPV o której? Show GROMDA 9 PPV rozpocznie się już o godzinie 20:00.
 • Gdzie GROMDA 9? Lokalizacja GROMDA 9 to jak zawsze Gromda Fight Club w Pionkach.

-> PPV GROMDA 9 DOSTĘPNE TUTAJ!

Kto wystąpi na GROMDA 9 PPV?

Potwierdzone walki na Pay-Per-View:

 • Łukasz „Goat” Parobiec vs. Mariusz „Mario” Kruczek – wielki finał turnieju
 • Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Mark „The Hand of” Godbeer – walka o pas mistrzowski Baddest Motherfucker in the Game GROMDA

Uczestnicy turnieju o 100 tysięcy złotych:

 • Norbert „Lodówa” Rozenbajgier
 • Arman „Arman” Amirjan
 • Paweł „Hose” Strykowski
 • Przemysław „Reksio” Rekowski
 • Mateusz „Kowal” Kowalski
 • „Korcu”
 • „Batman”
 • „Ryba”
Sprawdź!  Don Diego komentuje brak walki na FAME 20! Kiedy zadebiutuje we freakowej federacji? [WIDEO]

Inni potwierdzeni uczestnicy GROMDA 9:

 • Rafał „Łazar” Łazarek
 • Remigiusz „Remi” Gruchała
 • Danylo „Pretty Boy” Hrebenuyk
 • Grzegorz „Małpa” Czerny
 • Piotr „Diabełek” Czajko
 • Piotr „Łapa” Łapuć
 • Damian „Góral” Górski

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.