GROMDA

(VIDEO) Zawodnik MMA-VIP nie podał ręki „Góralowi”! Już jutro zawalczy z weteranem GROMDY!

Za nami oficjalne ważenie przed gala GROMDA 9. Wszyscy fighterzy stanęli twarzą w twarz, a zawodnicy biorący udział w turnieju oraz super fightach poznali swoich przeciwników.

GROMDA 9 już w ten piątek

Już w piątek, 10 czerwca GROMDA 9. Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata. Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie „MARIO” vs „GOAT„. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący BALBOA. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

-> OGLĄDAJ GROMDA 9

Zawodnik MMA-VIP nie podał rywalowi ręki

Na jutrzejszej gali zadebiutuje wielu nowych zawodników, którzy spróbują swoich w walce na gołe pięści. Wśród nich znalazł się m.in. Remi Gruchała znany z walki na gali MMA-VIP. W federacji Marcina Najmana zmierzył się z Pawłem „Scarfacem” Jendruczko, którego rozbił w 40 sekund.

Sprawdź!  (VIDEO) Potężne ciosy "Huntera"! Wygrywa w pierwszej rundzie i awansuje do finału GROMDA 7

Teraz zawalczy on w nowej formule i stanie przed dużym wyzwaniem, gdyż zmierzy się z „Góralem”, który ma na swoim koncie 5 pojedynków na gołe pięści. Stoczył on wyjątkowo brutalne i krwawe wojny z „Łazarem”, „Kojotem” i „Niedźwiedziem”, gdzie zawodnicy bez kalkulacji wymieniali potężne ciosy.

Podczas oficjalnej ceremonii fighterzy mieli okazję stanąć twarzą w twarz. Po zakończonym staredownie „Góral” chciał zbić piątkę z przeciwnikiem, jednak ten nie podał mu ręki. Na twarzy zawodnika można było zauważyć duże zaskoczenie, nie spodziewał się takiego zachowania rywala.

Kibice, którzy na bieżąco komentowali całą ceremonię, natychmiast dali znać, że liczą na to, iż weteran GROMDY da przeciwnikowi ringową lekcję pokory.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.