GROMDA

(VIDEO) GROMDA zapowiada jutrzejszą galę! „Tu jest Polska! Tu się walczy”

Federacja GROMDA zapowiada kolejną edycję, która odbędzie się już jutro. Ponownie zobaczymy zawodników z zagranicy oraz mocnych fighterów z Polski.

Turniej i pojedynki finalistów na gali GROMDA 11

Już za 2 dni powraca najbardziej krwawa gala w Polsce. Na GROMDA 11 odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. Wszyscy ponownie zobaczymy brutalne pojedynki!

Poza turniejem czekają na nas superfighty oraz walki finalistów. Do ringu powróci m.in. ulubieniec kibiców, czyli Rafał „Łazar” Łazarek, a w akcji zobaczymy również Bartłomieja „Kruszynę” Bielasa, „Scarface’a”, „Wasyla” czy „Mario”.

Zwycięzca pierwszego półfinału wielkiego finału zwycięzców turniejów, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, będzie na pewno bacznie przyglądał się pojedynkowi Łukasza Parobca z Bartłomiejem Domalikiem. Popularny „Balboa” ma już pierwszy mistrzowski pas federacji, a teraz zrobi wszystko, by pokazać wszystkim kto jest najtwardszym bijokiem.

-> OGLĄDAJ GROMDA 11 NA ŻYWO

Mocna zapowiedź GROMDA 11

Przed galą GROMDA czeka nas jeszcze oficjalne ważenie oraz losowanie par turniejów i superfightów. Na 11 edycji zobaczymy takich zawodników z zagranicy, jak np. „Tony”. Hiszpański chuligan zapowiedział wczoraj, że pokona wszystkich na swojej drodze:

Sprawdź!  Trener Vasyla Halycha ostro o zbiórce dla Tomasza Gromadzkiego! "To nie jest śmieszne, tylko żałosne. Wielki wojownik, niech lepiej..."

– To będzie krwawa rzeźnia. Pozabijam wszystkich. Szanuję i respektuję każdego, ale czas na konkretny wp***dol.

Natomiast inny debiutant z Bośni i Hercegowiny dodał – Jestem wojownikiem, całe życie nim byłem. Czas pokazać bośniacką siłę.

Kibice szybko jednak przypomnieli, że już wcześniej było kilku zawodników z zagranicy, którzy w podobny sposób wypowiadali się przed walką, a w ringu byli weryfikowani. Między innymi „Gleba” znokautował byłego mistrz Glory w 6 sekund. Natomiast „Balboa” w drugiej rundzie brutalnie rozbił Godbeera z Wielkiej Brytanii i sięgnął po międzynarodowy pas GROMDY.

W odpowiedzi na komentarze kibiców GROMDA opublikowała zapowiedź jutrzejszej gali, na której możemy usłyszeć takie słowa jednego z zawodników:

– To jest Polska! Tu się walczy! Ja bym wyszedł bez ręki. Odciąłbyś mi nogę, to bym się czołgał. Taki jest charakter Polski.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.