GROMDA

Gdzie oglądać GROMDA 9? Stream live, transmisja na żywo GROMDA 9 PPV. Cena, ile kosztuje Pay-Per-View?

Już 10 czerwca kolejne znakomite show fanów walk na gołe pięści! GROMDA 9 zapewni niesamowite emocje, krwawe pojedynki i brutalne KO. Po raz pierwszy zobaczymy walkę o pas mistrzowski, nie zabraknie turnieju o 100 tysięcy złotych oraz wielkiego finału „Goat” vs. „Mario. Gdzie oglądać GROMDA 9 PPV? Jaka cena GROMDA 9 PPV? Karta walk, kto walczy na GROMDA 9?

Transmisja na żywo GROMDA 9

Już w tę sobotę 10 czerwca powraca najlepsza federacja walk na gołe pięści w Polsce. GROMDA 9 PPV jak zawsze odbędzie się w GROMDA Fight Club w Pionkach, gdzie odbyły się prawie wszystkie gale organizacji. Krwawe pojedynki, ciężkie nokauty i najlepsi wojownicy, którzy nie boją się pluć krwią.

GROMDA 9 to same największe gwiazdy, nie tylko w ringu! Do gry weszła jedna z największych polskich gwiazd, czyli „Popek”. Były fighter między innymi KSW, czy FAME MMA pojawi się na GROMDA 9 Pay-Per-View! Niestety nie wystąpi w ringu 4×4. Choć sam Mariusz Grabowski zaznaczył, że nie można wykluczać walki Pawła Mikołajuwa. Podczas show w Pionkach zawalczą za to wygrani poprzednich turniejów, jak Łukasz „GOAT” Parobiec, czy Mariusz „Mario” Kruczek.

-> OGLĄDAJ GROMDA 9 PPV

Sprawdź!  Szef GROMDY ucina temat Popka! Nie ma szans na powrót do organizacji [WIDEO]

Gdzie i jak oglądać PPV GROMDA 9?

Na GROMDA 9 nie zabraknie kolejnego turnieju o 100 tysięcy złotych! Wygrany ciężkiej przeprawy spotka się z innym zwycięzcą w Wielkim Finale. Federacja potwierdziła już udział w nim fighterów, którymi są: „Lodówa”, „Arman”, „Hose”, „Reksio”, „Korcu”, „Batman”, „Ryba” oraz „Kowal”.

W jednym z super-fight’ów Łukasz „Goat” Parobiec, który w finale turnieju GROMDA 8 odebrał duszę „Hunterowi”, kończąc go w wyjątkowo brutalny sposób. 10 czerwca były zawodnik MMA będzie chciał kontynuować swoje w starciu Wielkiego Finału na GROMDA 9 PPV. Jego oponentem będzie Mariusz „Mario” Kruczek, wygrany z poprzedniej edycji turnieju. Co ciekawe bojownik z Zakopanego również w ostry sposób skończył właśnie „Huntera”.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 9

Cena PAY-PER-VIEW GROMDA 9

GROMDA 9 nie będzie dostępna w otwartej telewizji, czy w serwisach on-line. Jedynym sposobem na obejrzenie gali jest wykupienie transmisji na żywo PPV. Organizacja daje kilka możliwości użytkownikom do wyboru.

Cena wariantu GROMDA 9 PAY-PER-VIEW Basic zaczyna się już od 29,99 zł. W tej podstawowej wersji użytkownicy dostają możliwość zobaczenia na żywo krwawych bojów w jakości 720p. Później wielkie emocje GROMDA 9 można ponowić, oglądając zapis wideo dostępny przez 24 godziny.

Sprawdź!  "Don Diego" kończy przygodę z GROMDĄ! Zawalczy na gali freakowej? "Co mi przeszkadza rozwalić dwóch czy trzech z rzędu?"

Fani mocnych wrażeń zdecydują się na opcję PREMIUM GROMDY 9. Wraz z nią już od 34,99 zł stream live z show w Pionkach obejrzeć można w jakości HD, 1080p! Do tego ekscytujące pojedynki zobaczyć ponownie, dzięki 7-dniowemu VOD.

Najwięksi fani największej federacji walk na gołe pięści skuszą się za to na GROMDA 9 PPV w wariancie VIP. Elitarna transmisja na żywo w jakości HD 1080p to pierwszy z wielu bonusów. Do tego dochodzi 7-dniowy dostęp do zapisu video z show oraz możliwość powtórzenia emocji z GROMDA 8 już od momentu zakupu! Cena GROMDA 9 PPV VIP zaczyna się od 39,99 zł.

Po wyborze najlepszej opcji GROMDA 9 Pay-Per-View użytkownik zostaje przeniesiony na ekran płatności. Tam również każdy znajdzie coś dla siebie: dostępna jest płatność PayPalem, kodem Blik, czy kartą. W zależności od wybranej opcji doliczona może zostać prowizja.

To jedyna możliwość, by NA ŻYWO przeżyć emocje związane z GROMDA 9. Czy do kolejnej rundy Wielkiego Turnieju przejdzie „Goat”, czy „Mario”. To też jedyna szansa, by zobaczyć historyczną walkę o pas Baddest Motherfucker in the Game. Zmierzą się o niego Bartłomiej „Balboa” Domalik oraz Mark „The Hand of” Godbeer! To jednak nie jedyne ekscytujące informacje. Na GROMDA 9 PPV dojdzie też do starcia 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata.

-> Nie czekaj, wykup GROMDA 9 PPV JUŻ DZIŚ!

Sprawdź!  (VIDEO) Spięcie na face-to-face pomiędzy Tomaszem Gromadzkim i Vasylem Halychem przed wielkim finałem! "Nie lubię go."

Uczestniczy GROMDA 9. Kto wystąpi na GROMDA 9 PPV?

Potwierdzone walki na Pay-Per-View:

 • Łukasz „Goat” Parobiec vs. Mariusz „Mario” Kruczek – wielki finał turnieju
 • Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Mark „The Hand of” Godbeer – walka o pas mistrzowski Baddest Motherfucker in the Game GROMDA

Uczestnicy turnieju o 100 tysięcy złotych:

 • Norbert „Lodówa” Rozenbajgier
 • Arman „Arman” Amirjan
 • Paweł „Hose” Strykowski
 • Przemysław „Reksio” Rekowski
 • Mateusz „Kowal” Kowalski
 • „Korcu”
 • „Batman”
 • „Ryba”

Inni potwierdzeni uczestnicy GROMDA 9:

 • Rafał „Łazar” Łazarek
 • Remigiusz „Remi” Gruchała
 • Danylo „Pretty Boy” Hrebenuyk
 • Grzegorz „Małpa” Czerny
 • Piotr „Diabełek” Czajko
 • Piotr „Łapa” Łapuć
 • Damian „Góral” Górski

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.