GROMDA

„Popek” dołącza do GROMDY! Zawalczy na gołe pięści? „Król wchodzi do gry”

Takiego transferu nikt się nie spodziewał. „Popek” postanowił dołączyć do największej polskiej organizacji walk na gołe pięści.

Raper dotychczas toczył pojedynki wyłącznie w formule MMA. Łącznie w całej karierze stoczył 9 pojedynków i odniósł 4 zwycięstwa. Bił się m.in. dla KSW, gdzie walczył z Pudzianowskim, Burneiką, Oświecińskim oraz Junem. Po przygodzie z największą polską organizacją MMA przeszedł do FAME.

W debiucie poddał „Stiflera”, a w ostatniej walce zmierzył się z Normanem Parke. Raper nie ukrywał, że będzie to wyjątkowo trudne wyzwanie i zamierzał znokautować Irlandczyka. W wywiadach zapowiadał, że prawdziwa siła techniki się nie boi.

Niestety już po 40 sekundach walka została przerwana. Po jednym z ciosów „Popek” doznał złamania dłoni. Odnowiła się stara kontuzja, przez którą musiał wycofać się z walki z „Kizo” na FAME 9.

„Popek” zawalczy na gołe pięści?

Teraz media obiegła informacja, że raper dołączył do GROMDY. Na ten moment nie wiadomo, czy będzie on również zawodnikiem. Dla wielu jest sporym zaskoczeniem m.in. ze względu na ostatnią złamanie oraz walki w FAME.

Sprawdź!  Mocne słowa szefa GROMDY o debiutującym rywalu "Huntera"! "Wysłał 20 zgłoszeń. Zobaczy i więcej się nie zgłosi"

GROMDA 9 odbędzie się już 10 czerwca. Zapewne niedługo poznamy więcej informacji w sprawie dołączenia „Popka” do organizacji.

POPEK, czyli KRÓL wchodzi do gry! Witamy w elitarnym klubie GROMDA – przekazał federacja.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.