GROMDA

GROMDA powraca! Znamy datę kolejnej gali!

Już po raz szesnasty GROMDA zagości na ekranach kibiców walk na gołe pięści! Brutalne walki powrócą już niebawem. Organizacja ujawniła datę najbliższej gali.

Ubiegły rok był naprawdę wyśmienity dla organizacji Mariusza Grabowskiego. W GROMDZIE pojawiło się wiele znanych międzynarodowych gwiazd, jak chociażby Simon „The Savage” Henriksen. Poznaliśmy też kolejnych zwycięzców turniejów, jak „Taeddy”, czy Jakub „Joker” Szmajda.

Przede wszystkim jednak gala GROMDA 13 wyłoniła niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn pokonał Bartłomieja „Balboę” Domalika i zachował status niepokonanego bijoka. Rzeszowski zawodnik zaliczył już też 1. obronę – na ostatnim w 2023 roku wydarzeniu pokonał Łukasza „GOAT-a” Parobca.

Kiedy GROMDA 16? Znamy datę gali!

Kto pojawi się na GROMDA 16? Tego oczywiście nie sposób przewidzieć. Najprawdopodobniej w ringu nie stawią się „Don Diego” i „Balboa”, którzy powinni spotkać się w rewanżu na jednej z przyszłych gal nowego roku.

Jak potwierdziła organizacja, GROMDA 16 odbędzie się już 1 marca. Na grafice zapowiadającej galę widnieje Sebastian „Scarface” Skiermański, który po 5. eventach z rzędu na ostatnim zrobił sobie przerwę.

Sprawdź!  VASYL wraca do gry! Halych po rocznej przerwie wystąpi na GROMDA 14

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.