GROMDA

Nowy zawodnik GROMDY! Grzegorz „Małpa” Czerny zawalczy na najbliższej gali GROMDA 7

Już 10 grudnia tj. piątek odbędzie się kolejna edycja walk na gołe pięści spod znaku GROMDY! Na GROMDA 7 w walce wieczoru zobaczymy wielki finał, którego stawką jest aż 100 tysięcy złotych. Wezmą w nim udział Bartłomiej „Balboa” Domalik oraz Dawid „Maximus” Żółtaszek. Organizacja przedstawiła właśnie kolejnego debiutanta, który weźmie udział w krwawym turnieju.

Kilka dni temu pisaliśmy o nowych twarzach w GROMDZIE. Do największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce dołączyli m.in. Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński, Mateusz „Kowal” Kowalski trenujący w Rajewski Team Płock, czy doświadczony zawodnik Piotr „Łapa” Łapuć.

Grzegorz „Małpa” Czerny na GROMDA 7

Do GROMDY zawitał właśnie kolejny debiutant „Małpa”, czyli Grzegorz Czerny trenujący głównie w Fight Club Zielona Góra, czy również pod okiem doświadczonego trenera i dziewięciokrotnego Mistrza Świata K1 i Muay Thai – Tomka „Maku” Makowskiego w MAKU GYM.

Czerny ma za sobą walki m.in. w organizacji Makowski Fighting Championschip, czy HFO. To doświadczony i charakterny zawodnik, który nie boi się dawać krwawych walk, a gdy wchodzi do ringu daje z siebie wszystko!

Organizacja GROMDA w następujących słowach przedstawia postać „Małpy” – „W tej grze od bardzo dawna. Ale nie robi tego dla pieniędzy, czy aby komuś coś udowodnić. Robi to dla siebie i dlatego, że kocha walczyć. Agresywny, charakterny i bitny”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WALKI NA GOŁE PIĘSCI 4 MAŁPA GROMDA GROMDA. TV”
fot. GROMDA

-> Wykup dostęp i oglądaj GROMDA 7 na żywo

Sprawdź!  (VIDEO) Spokojny "Hunter" dominuje w walce z "Bzikiem". Sędzia przerywa w pierwszej rundzie!

Kiedy i o której godzinie GROMDA 7? Data GROMDA 7

  • Wydarzenie: GROMDA 7
  • Data: sobota, 10 grudnia
  • Lokalizacja: Pionki
  • Walka wieczoru: Maximus vs Balboa
  • Godzina: 20:00
  • Transmisja: PPV (od 24,99 zł)

Na gali GROMDA 7 powróci również Daniel „Hunter” Więcławski, czy uwielbiany przez kibiców Rafał „Łazar” Łazarek.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.