GROMDA

GROMDA 7 – kiedy gala i o której godzinie? Data, karta walk

Wielkimi krokami zbliżamy się do gali GROMDA 7, na której w wielkim finale o 100 tysięcy zobaczymy Bartłomieja „Balboa” Domalika i Dawida „Maximus” Żółtaszka. Pojedynek tych dwóch zawodników będzie walką wieczoru gali GROMDA 7. Oprócz tego czeka na nas kolejny turniej oraz super-fighty. Kiedy odbędzie się gala GROMDA 7? Data GROMDA 7. O której godzinie GROMDA 7?

Data GROMDA 7

Gala GROMDA 7 odbędzie się jak zwykle w piątek, tj. 10 grudnia 2021 roku w Pionkach. Aktualnie nie ma informacji, czy wydarzenie będzie dostępne dla publiczności. Walką wieczoru będzie pojedynek „Maximusa” z Domalikiem. Na karcie walk nie zabraknie mocnych nazwisk. Do ringu 4x4m powróci uwielbiany przez kibiców i dający olbrzymie emocje podczas swoich walk Rafał „Łazar” Łazarek. Oprócz tego fani walk na gołe pięści czekają na Daniela „Huntera” Więcławskiego, który ostatni raz walczył na turnieju GROMDA 4.

Mocno bijący i mający bardzo dobre warunki fizyczne „Hunter” ostatni bój stoczył z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim. Po długiej batalii został zdyskwalifikowany przez sędziego dopiero w 5 rundzie, która nie ma limitu czasowego. Więcławski kilkukrotnie był upominany przez sędziego za nieprzepisowe przytrzymywanie rywala, aż w końcu sędzia musiał przerwać walkę. „Hunter” nie mógł sobie wybaczyć, że został zdyskwalifikowany, a po gali mówił, że nie przeczytał regulaminu. Teraz zapewne nie popełni tego błędu i będzie chciał udowodnić, jak twardym jest wojownikiem.

W turnieju GROMDA 7 zadebiutuje kilku nowych zawodników. Piotr „Łapa” Łapuć wydaje się być dużym faworytem. Zawodnik i trener z sekcji boksu tajskiego klubu „Thai Gym Tarnów” ma olbrzymie doświadczenie na zawodowych ringach. W GROMDZIE zobaczymy również m.in. Mateusza „Junior” Kowalskiego, który do walk na gołe pięści przygotowuje się w Rajewski Team Płock pod okiem Roberta Rajewskiego Seniora. Nowym nabytkiem GROMDY jest również Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński mający prawie 20-letnie doświadczenie w Muay-Thai i Kickboxingu.

Sprawdź!  Spięcie na losowaniu przed GROMDA 14! Scarface skomentował zachowanie Taeddy'ego [WIDEO]

-> Wykup dostęp i oglądaj GROMDA 7 na żywo

Kiedy i o której godzinie GROMDA 7? Data GROMDA 7

  • Wydarzenie: GROMDA 7
  • Data: sobota, 10 grudnia
  • Lokalizacja: Pionki
  • Walka wieczoru: Maximus vs Balboa
  • Godzina: 20:00
  • Transmisja: PPV (od 24,99 zł)

Walki w GROMDZIE toczy się na dystansie 4 rundy po 2 minuty każda, z 1 minutową przerwą. Jeśli walka nie zakończy się po 4 rundach – odbywa się 5 runda tzw. runda dodatkowa bez limitu czasowego, aż do wyłonienia zwycięzcy. Starcie może zostać zakończone wyłącznie przez nokaut, TKO, poddanie się zawodnika, lub przerwanie przez lekarza.

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.