GROMDA

GROMDA 7 PPV – jak wykupić PPV? Gdzie oglądać GROMDA 7? Transmisja TV, stream online

Przed nami kolejny turniej GROMDY i wielki finał, w którym weźmie udział Bartłomiej „Balboa” Domalik oraz Dawid „Maximus” Żółtaszek. Oprócz tego czekają na nas dwa super-fighty z udziałem m.in. Rafała „Łazara” Łazarka, czy debiutanta Grzegorza „Małpy” Czernego. Stawką walki wieczoru pomiędzy Domalikiem, a Żółtaszkiem jest aż 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 będzie transmitowana tylko w PPV. Jak wykupić PPV? Gdzie oglądać GROMDA 7 w PPV?

GROMDA 7 PPV

To już w najbliższy piątek tj. 10 grudnia 2021 roku w ringu GROMDY znowu poleje się krew! Przed nami pełne emocji walki na gołe pięści i kolejny turniej, w którym weźmie udział ośmiu zawodników. Co ciekawe większość z nich dopiero zadebiutuje w walkach na gołe pięści.

Do gry wchodzą m.in. Piotr „Łapa” Łapuć, Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński, Mateusz „Kowal” Kowalski. Czarnym koniem turnieju ma być „Mechanik„, który z zawodem mechanika nie ma nic wspólnego. Pracował przez wiele lat w kamieniołomach i podobno dysponuje potężną siłą! Pełna lista zawodników GROMDA 7 tutaj.

W turnieju weźmie udział ponownie Daniel „Hunter” Więcławski, który wydaje się być największym faworytem. W poprzedniej walce na GROMDA 4 przegrał z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim, jednak pojedynek był bardzo zacięty, a o przerwaniu starcia zdecydował sędzia. Wszystko przez niedozwolone łapanie rywala przez „Huntera” i dyskwalifikację.

Sprawdź!  Denis Załęcki w mocnych słowach odpowiada na wyzwanie GROMDY! "Mariusz Grabowski nakręcił swoje marionetki. Nagle zaczęli..."

Przypomnijmy, że walki w GROMDZIE odbywają się w ringu o wymiarach 4×4 metry, bez kategorii wagowych, na dystansie 4 rund po 2 minuty z 1 minutową przerwą. Jeśli walka nie zakończy się po 4 rundach to odbywa się 5 runda tzw. runda dodatkowa bez limitu czasowego, aż do wyłonienia zwycięzcy.

GROMDA 7 – jak wykupić PPV?

Transmisja gali GROMDA 7 odbędzie się w systemie PPV. Jak wykupić PPV? Wystarczy kliknąć tutaj i wybrać pakiet, który nas interesuje. Najtańszy wariant dostępny jest od 24,99 zł. Pakiet premium kosztuje kilka złotych więcej.

  • Wydarzenie: GROMDA 7
  • Data: 10 grudnia 2021 r.
  • Lokalizacja: Pionki
  • Transmisja: PPV – tutaj
  • Liczba walk: 11
  • Walka wieczoru: „Balboa” vs „Maximus”

GROMDA 7 PPV – wykup tutaj.

Gdzie oglądać GROMDA 7? Transmisja, stream online

Transmisja i stream online ze studia będą dostępne na mediach społecznościowych GROMDY oraz na kanale YouTube. Transmisja z gali i wszystkie walki tylko w PPV. Dostęp wykupisz klikając w poniższą grafikę, bądź tutaj.

GROMDA 7 – kto zawalczy?

Sprawdź!  Ring girl odchodzi z GROMDY po głośnym trailerze! "Nie tylko ja stamtąd zniknę. Też się zgłaszałam na ten klip, ale..."

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.