GROMDA

Ten gość ma niezłe jaja! Zawalczy z potężnym „Hunterem”. „Wywodzę się z chuligańskich zadym. Boksowałem amatorsko…”

Już dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się turniej GROMDA 7. W walce wieczoru zobaczymy wielki finał pomiędzy Bartłomiejem „Balboa” Domalikiem i Dawidem „Maximusem” Żółtaszkiem – stawką pojedynku jest 100 tysięcy złotych! Wczoraj byliśmy świadkami losowania turniejów oraz super fightów. GROMDA 7 karta walk.

W turnieju bierze udział Daniel „Hunter” Więcławski. Doświadczony zawodnik walk na gołe pięści wchodzi ponownie do gry i zamierza zdominować swoich rywali. Tym razem obiecuje, że przeczytał regulamin i nie zostanie zdyskwalifikowany, jak w ostatniej walce na GROMDA 4.

Kibice martwią się co będzie z jego rywalem, ponieważ niepozornie wyglądający „Bzik” według praktycznie wszystkich jest skazywany na porażkę. Czy będzie inaczej i okaże się czarnym koniem turnieju? Przekonamy się już dziś o 20:00!

Więcławski zmierzy się z 20 kg lżejszym Piotrem „Bzik” Dembińskim, o którym nie wiemy praktycznie nic. W wypowiedzi po ważeniu powiedział, że ćwiczył boks amatorsko, a doświadczenie wyniósł z ulicy i walk chuligańskich.

„Nie będzie najłatwiej ale myślę, że będzie dobrze. GROMDA fascynowała mnie od samego początku, a wywodzę się z chuligańskich zadym. Boks trenowałem amatorsko. Miałem okazję obejrzeć walki Huntera i będzie ciężko. Na miękko damy radę.” – powiedział wyraźnie zdenerwowanym głosem „Bzik”.

Sprawdź!  Wrzosek z dużym uznaniem o Zadymie! Komentuje jego walki w GROMDZIE [WIDEO]

Kurs na „Bzika” wynosi aż 5.25. Więcławski jest zdecydowanym faworytem. Na jego wygranej nie zarobimy praktycznie nic… kurs to 1.10. GROMDĘ obstawisz tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera – BetClic. Wystarczy otworzyć konto tutaj, a na start otrzymasz „CASHBACK” do 550 zł.

Transmisja odbędzie się w systemie PPV i dostępna jest już od 24,99 zł! Gala rozpocznie się w piątek, 10 grudnia o godzinie 20:00.

-> GROMDA 7 – kup PPV

WIDEO:

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.