GROMDA

GROMDA 14 – Wyniki na żywo! Kto wygrał?

Kolejne wydarzenie największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce odbędzie się już dziś! GROMDA 14 rozpocznie się o godzinie 20:00 i zobaczymy w niej kilkanaście kapitalnych walk na gołe pięści. GROMDA 14: Kto wygrał? Zapraszamy na wyniki na żywo i relację LIVE.

To już 14. wydarzenie największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce. GROMDA na stałe wpisała się w repertuar kibiców sportów uderzanych. Krwawe piątki przyciągają przed ekrany tysiące fanów, którzy nie mogą doczekać się niesamowitych wrażeń, jak dostarczają walki na gołe pięści.

-> KLIKNIJ I OGLĄDAJ GROMDA 14 LIVE <-

GROMDA 14: Wyniki na żywo

GROMDA 14 to kolejna gala, która ściągnie przed ekrany fanatyków mocnej bitki. Na poprzedniej edycji poznaliśmy niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści, którym został „Don Diego”. Tym razem poznamy z kolei jego kolejnego oponenta. „GOAT” zmierzy się z Lukiem Atkinem, a jeśli wygra, to otrzyma title shota!

Transmisja na żywo GROMDA 14 odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Cena za PPV GROMDA 14 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 8 września pojawią się najlepsi z najlepszych zarówno z Polski, jak i Europy!

Sprawdź!  Simon "The Savage" Henriksen zawalczy w GROMDZIE! Jasna odpowiedź zawodnika!

-> Oglądaj GROMDA 14 na żywo!

BANER GROMDA

GROMDA 14 – Wyniki i relacja NA ŻYWO

Wyniki wszystkich walk GROMDA 14 będą aktualizowane od godziny 20:00.

Superfighty

Turniej GROMDA 14

Ćwierćfinały:

Półfinały:

FINAŁ:

  • BASQUE vs BUŁA – FINAŁ PRZEŁOŻONY Z POWODU KONTUZJI ZAWODNIKÓW!
Sprawdź!  GROMDA 15. Trener Okniński typuje walkę Kubiszyn vs Goat! Wbił szpilkę w Don Diego [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.