GROMDA

GROMDA 14. Basque w finale! Awansuje po trudnej walce ze Spejsonem!

Za nami kolejny pojedynek i niesamowite emocje, które dostarczają krwawe walki na gołe pięści. Tym razem wyłoniony został finalista turnieju GROMDA 14.

Obsada 8-osobowych zawodów tym razem jest naprawdę mocna. W rozpisce znaleźli się zawodnicy, którzy już wcześniej mogli spróbować swoich sił w ringu GROMDY jak „Ragnar”, „Buła” czy „Basque”, który ostatnim razem zaprezentował się fenomenalnie.

Natomiast jeśli chodzi o debiutantów, są to „Arczi”, „Koala”, „Maniu”, „Cycu” i „Spejson”. Każdy z nich zapewniał, że czekają nas emocjonujące pojedynki, w których zostawią serce i będą walczyć do samego końca.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

GROMDA 14: Spejson vs Basque – RELACJA

RUNDA 1

Spejson szybko skraca dystans, Basque póki co wyczuwa Polaka i atakuje prawym. Silny atak Spejson, ale inkasuje zaraz dwoma prawymi Serey Lander! Było liczenie, a po nim zaraz kolejny potężny cep Basque! Rusza przybysz z zagranicy, trafił go polski bijok mocnym ciosem. Spejson doskakuje z potężnym lewym sierpem na agresywnego przeciwnika.

RUNDA 2

Basque schowany za gardą, Spejson atakuje mocnymi sierpami. Zaczekał na swój dystans Lander i trafił Polaka. Mocne wymiany i klincz na siatce, po nim Basque mocno trafia Spejsona, który po liczeniu sygnalizuje, że nie chce wrócić do walki!

Sprawdź!  Stanowcze słowa Mateusza Borka! "Nie chce być kojarzony z PunchDownem! U nas każdy zawodnik musi..."

Wynik walki: Basque wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.