GROMDA

GROMDA zakontraktowała Hectora Lombarda! Hitowy angaż polskiej organizacji!

Organizacja GROMDA na kilka godzin przed dzisiejszą galą zaprezentowała nowego zawodnika! W jej szeregi wstąpił kubański fighter Hector Lombard.

-> Wybierz swój pakiet PPV na GROMDA 14

Nadchodzi kolejny krwawy piątek! Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i… nie będzie miękkiej gry! Już 8 września na GROMDA 14 przyjdzie czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

BANER GROMDA

Hector Lombard w GROMDZIE!

Dziś po południu na social mediach GROMDY pojawiło się ogłoszenie z nowym bijokiem, który zawlaczy na jednej z przyszłych gal. Do gry wchodzi Hector Lombard! Kubański wojownik ostatnio często widziany był w amerykańskiej organizacji BKFC, gdzie z powodzeniem toczył walki na gołe pięści.

Nowy nabytek GROMDY największą popularność zdobył występami w UFC i Bellatorze. Tam Lombard siał postrach ciężkimi ciosami, a aż 22. pojedynki zwyciężył przez KO lub TKO. Teraz przyjdzie czas zmierzyć się z polskimi bijokami!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.