GROMDA

GROMDA 14. Szybki nokaut w pierwszej rundzie! Buła w półfinale turnieju!

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z kolejnym emocjonującym wydarzeniem. Za nami pojedynek, który wyłonił półfinalistę turnieju.

W rozpisce GROMDY 14 znalazło się wielu weteranów organizacji jak np. Łukasz Parobiec, Vasyl Halych czy „Reksio”. Biorą oni jednak udział w super fighty, natomiast uczestnikami 8-osobowych zawodów są przede wszystkim nowi zawodnicy.

W turnieju konkurują ze sobą tacy bijocy jak „Koala”, „Arczi”, „Maniu”, „Cycu” czy „Spejson”. Do akcji powrócili natomiast „Ragnar”, „Buła” czy „Basque”, który jest uważany za jednego z faworytów. Mogliśmy oglądać go w ringu na ostatniej gali, kiedy to w 20 sekund znokautował „Bulleta”. Niestety doznał kontuzji i teraz zamierza udowodnić wszystkim, że gdyby nie uraz dłoni, zwyciężyłby turniej GROMDA 13.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

GROMDA 14: BUŁA vs RAGNAR – RELACJA

RUNDA 1

Ragnar z dystansu straszy lewymi prostymi. Buła powoli krąży za rywalem, zamyka go powoli na linach. Trafia eksplozywnym lewym prostym, który zamroczył rywala! Wraca na nogi Ragnar, a Buła trafia go szybciutkim lewym sierpem! Sędzia kończy walkę!

Sprawdź!  Czeski bijok zadebiutuje na GROMDA 16! "Nigdy się nikogo nie bałem" [WIDEO]

Wynik walki: Buła wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.