GROMDA

GROMDA 14. Parobiec demoluje brytyjskiego mistrza! Błyskawiczna wygrana w pierwszej rundzie!

Za nami jeden z najważniejszych pojedynków gali GROMDA 14. Łukasz Parobiec powitał w polskiej organizacji walk na gołe pięści Luke’a Atkina.

-> Galę GROMDA 14 obejrzysz tutaj!

GROMDA na dobre zagościła w świadomości polskich fanów. Na ostatnim wydarzeniu poznaliśmy niekwestionowanego mistrza w starciu Kubiszyn vs Domalik. „Don Diego” rozbił rywala i zwyciężył po poddaniu przez narożnik. Teraz czeka na rywala, którego miał wyłonić superfight „Goat” vs „Loose Cannon”.

Prezes organizacji Mariusz Grabowski nie ukrywał, że to właśnie Łukasz Parobiec jest najbliżej title shota. Polski bijok w ostatnim występie bardzo szybko znokautował „French Vikinga”. Teraz czeka go ostatni sprawdzian przed pojedynkiem z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Na GROMDA 14 „Goat” zmierzy się z Lukiem Atkinem. Brytyjczyk to trzykrotny mistrz walk na gołe pięści w dwóch różnych kategoriach wagowych. Co więcej jest też autorem najszybszego KO w tej dyscyplinie na wyspach. Jak poradzi sobie z Polakiem? Kto wygrał walkę Parobiec vs „Loose Cannon”?

BANER GROMDA

GROMDA 14: Parobiec vs Atkin – RELACJA

RUNDA 1

Atkin dynamicznie ruszył do przodu, schowany za gardą Goat. Trafił Polak sierpem w kontrze, uchyla się przed kolejną salwą Anglika. Wyspiarz trafia, ale Parobiec ruszył z odpowiedzią. Klincz na linach i mocna seria, po której liczony jest Loose Cannon, który nie wraca do walki!

Sprawdź!  (VIDEO) Kubiszyn rozbija Vasyla! Narożnik poddaje walkę! GROMDA przypomina krwawe starcie na gołe pięści

Wynik walki: Goat wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.