FAME MMA

Gdzie oglądać FAME 14? Stream online, transmisja na żywo. Gdzie i jak kupić PPV? FAME MMA 14 PPV cena, karta walk FAME MMA 14

Już w ten weekend 14 maja kolejna gala największej federacji freak fightowej: FAME 14! Pełne gwiazd i emocjonujących pojedynków show odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. „Wiewiór” spotka się z „Krychą” o pas mistrzowski FAME, ale jak zawsze nie zabraknie starć przesyconych konfliktami! Gdzie i jak oglądać FAME 14? Transmisja na żywo, stream online. FAME 14 karta walk. Gdzie i jak kupić PPV?

-> WYKUP FAME 14 PPV!

Gdzie i jak oglądać FAME MMA 14?

Lata mijają, a FAME MMA coraz bardziej się rozwija! Po hitowej gali FAME 13 czas na kolejny krok i galę w Tauron Arenie w Krakowie, która odbędzie się 14 maja. Po raz kolejny dojdzie do pojedynków gwiazd Internetu i zobaczymy rozwiązanie kolejnych konfliktów!

W karcie nie zabraknie najbardziej kolorowej postaci gali, jaką jest Klaudii „Laluny” Alexander. Gwiazda Królowych Życia początkowo miała zmierzyć się z „Sheeyą”, jednak rywalka musiała wycofać się z powodu kontuzji. Organizacja FAME MMA znalazła jednak zastępstwo w postaci znanej między innymi z TikToka Wiktorii „Wiki” Jaroniewskiej!

Nie zabraknie też popularnych influencerek Moniki „Mony” Kociołek oraz Agaty „Fagaty” Fąk. Znane z dwóch różnych edycji Teamów X YouTuberki z pewnością dadzą pełną emocji walkę, a fani w Arenie, jak i przed ekranami nie będą jednostronni.

Sprawdź!  "Jak znam życie wszyscy zostaną zdyskwalifikowani dożywotnio - Marcin Najman wyśmiewa zachowanie "Boxdela" na Fame MMA 10

Jak wykupić FAME 14 PPV? Cena FAME MMA PPV

FAME 14 można obejrzeć wyłącznie przez PPV. Dostęp do transmisji na żywo nabyć można TUTAJ. Dostępne są dwie opcje pay-per-view:

Cena FAME MMA 14 PREMIUM PPV to 34,99 zł i daje możliwość obejrzenia gali na żywo w jakości 1080p. Dodatkowo przez kolejnych 7 dni można odtworzyć wszystkie gale i materiały dodatkowe, jak Loża Szyderców począwszy od FAME 11!

Z kolei cena FAME MMA 14 BASIC PPV wynosi 29,99 zł, a transmisja na żywo FAME 14 dostępna jest w jakości 720p. Co więcej, galę obejrzeć można także przez 48h po jej zakończeniu! Po wyborze pasującego wariantu przechodzi się do wyboru metody płatności: Blik, Google/Apple Pay, przelew, karta – opcji jest wiele i każdy znajdzie jakąś dla siebie.

Na FAME 14 PPV po raz kolejny zobaczymy sławną klatkę rzymską! Zmierzą się w niej Piotr Szeliga oraz była gwiazda KSW oraz UFC, Norman Parke! „Szeli” starł się z Irlandczykiem jeszcze przed FAME MMA 13, a po wygranej przez KO rzucił wyzwanie „Storminowi”. Ich pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji wieczoru.

Sprawdź!  (VIDEO) Zakrwawiona Laluna przegrywa na FAME 14! Niespodziewane zwycięstwo otwiera galę w Krakowie!

-> FAME 14 OBEJRZYSZ TUTAJ!

Źródło: BetClic

FAME 14 typowanie

Galę FAME MMA 14 na żywo zobaczyć można jedynie przez PPV, a obstawić wyłącznie u bukmachera BetClic! Nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

Zdecydowanymi faworytami w swoich walkach są Dawid Malczyński, czy „Laluna”. Pomimo sporej różnicy gabarytów Norman Parke nie powinien mieć większych kłopotów w pojedynku z Piotrem Szeligą. Czy będą zaskoczenia? Wszystko zobaczyć można na żywo podczas FAME MMA 14 PPV!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA!

Transmisja na żywo FAME 14 PPV

Jak zawsze, stream FAME MMA nie będzie dostępny w TV. Transmisja na żywo odbędzie się wyłącznie za pośrednictwem PAY-PER-VIEW, które wkupić można TUTAJ. To niepowtarzalna okazja, by live zobaczyć debiuty znanych YouTuberów w walce wieczoru: Tromba vs. Gimper.

W końcu wyjaśni się także konflikt pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Alanem Kwiecińskim. Panowie nie szczędzili sobie cierpkich słów podczas spotkań jeden na jeden, a na face to face podczas ostatniej konferencji „Muran” zaatakował „Alanika”!

Sprawdź!  Koniec kariery Normana Parke? "Mam problemy zdrowotne. Przykro mi to mówić, ale…"

Karta walk FAME  14

Walka wieczoru:
Mateusz „Trąbka” Tromba vs.Tomasz „Gimper” Działowy

Pozostałe:
Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke
(Rzymska klatka, pierwsza runda boks, Druga i trzecia MMA)
Monika „Mona” Kociołek
vs. AgataFagata” Fąk
Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs.  Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K1
Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański
Mariusz „Hejter” Słoński
vs. Dawid Malczyński
Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. KlaudiaLala Laluna” Alexander

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.