FAME MMA

Gdzie oglądać FAME 14? Stream online, transmisja na żywo. Gdzie i jak kupić PPV? FAME MMA 14 PPV cena, karta walk FAME MMA 14

Już w ten weekend 14 maja kolejna gala największej federacji freak fightowej: FAME 14! Pełne gwiazd i emocjonujących pojedynków show odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. „Wiewiór” spotka się z „Krychą” o pas mistrzowski FAME, ale jak zawsze nie zabraknie starć przesyconych konfliktami! Gdzie i jak oglądać FAME 14? Transmisja na żywo, stream online. FAME 14 karta walk. Gdzie i jak kupić PPV?

-> WYKUP FAME 14 PPV!

Gdzie i jak oglądać FAME MMA 14?

Lata mijają, a FAME MMA coraz bardziej się rozwija! Po hitowej gali FAME 13 czas na kolejny krok i galę w Tauron Arenie w Krakowie, która odbędzie się 14 maja. Po raz kolejny dojdzie do pojedynków gwiazd Internetu i zobaczymy rozwiązanie kolejnych konfliktów!

W karcie nie zabraknie najbardziej kolorowej postaci gali, jaką jest Klaudii „Laluny” Alexander. Gwiazda Królowych Życia początkowo miała zmierzyć się z „Sheeyą”, jednak rywalka musiała wycofać się z powodu kontuzji. Organizacja FAME MMA znalazła jednak zastępstwo w postaci znanej między innymi z TikToka Wiktorii „Wiki” Jaroniewskiej!

Nie zabraknie też popularnych influencerek Moniki „Mony” Kociołek oraz Agaty „Fagaty” Fąk. Znane z dwóch różnych edycji Teamów X YouTuberki z pewnością dadzą pełną emocji walkę, a fani w Arenie, jak i przed ekranami nie będą jednostronni.

Sprawdź!  (VIDEO) Pęknięty oczodół, łuk brwiowy i złamany nos! Tak zmasakrowany Jacek Murański wyglądał po walce z Tańculą

Jak wykupić FAME 14 PPV? Cena FAME MMA PPV

FAME 14 można obejrzeć wyłącznie przez PPV. Dostęp do transmisji na żywo nabyć można TUTAJ. Dostępne są dwie opcje pay-per-view:

Cena FAME MMA 14 PREMIUM PPV to 34,99 zł i daje możliwość obejrzenia gali na żywo w jakości 1080p. Dodatkowo przez kolejnych 7 dni można odtworzyć wszystkie gale i materiały dodatkowe, jak Loża Szyderców począwszy od FAME 11!

Z kolei cena FAME MMA 14 BASIC PPV wynosi 29,99 zł, a transmisja na żywo FAME 14 dostępna jest w jakości 720p. Co więcej, galę obejrzeć można także przez 48h po jej zakończeniu! Po wyborze pasującego wariantu przechodzi się do wyboru metody płatności: Blik, Google/Apple Pay, przelew, karta – opcji jest wiele i każdy znajdzie jakąś dla siebie.

Na FAME 14 PPV po raz kolejny zobaczymy sławną klatkę rzymską! Zmierzą się w niej Piotr Szeliga oraz była gwiazda KSW oraz UFC, Norman Parke! „Szeli” starł się z Irlandczykiem jeszcze przed FAME MMA 13, a po wygranej przez KO rzucił wyzwanie „Storminowi”. Ich pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji wieczoru.

Sprawdź!  (VIDEO) Szalony Reporter „nie podaje ręki” Pasutowi! Nagranie hitem Internetu. Co tam się wydarzyło?

-> FAME 14 OBEJRZYSZ TUTAJ!

Źródło: BetClic

FAME 14 typowanie

Galę FAME MMA 14 na żywo zobaczyć można jedynie przez PPV, a obstawić wyłącznie u bukmachera BetClic! Nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

Zdecydowanymi faworytami w swoich walkach są Dawid Malczyński, czy „Laluna”. Pomimo sporej różnicy gabarytów Norman Parke nie powinien mieć większych kłopotów w pojedynku z Piotrem Szeligą. Czy będą zaskoczenia? Wszystko zobaczyć można na żywo podczas FAME MMA 14 PPV!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA!

Transmisja na żywo FAME 14 PPV

Jak zawsze, stream FAME MMA nie będzie dostępny w TV. Transmisja na żywo odbędzie się wyłącznie za pośrednictwem PAY-PER-VIEW, które wkupić można TUTAJ. To niepowtarzalna okazja, by live zobaczyć debiuty znanych YouTuberów w walce wieczoru: Tromba vs. Gimper.

W końcu wyjaśni się także konflikt pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Alanem Kwiecińskim. Panowie nie szczędzili sobie cierpkich słów podczas spotkań jeden na jeden, a na face to face podczas ostatniej konferencji „Muran” zaatakował „Alanika”!

Sprawdź!  Denis Załęcki o walce Alana Kwiecińskiego z Murańskim: "Szok! Alan będzie..."

Karta walk FAME  14

Walka wieczoru:
Mateusz „Trąbka” Tromba vs.Tomasz „Gimper” Działowy

Pozostałe:
Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke
(Rzymska klatka, pierwsza runda boks, Druga i trzecia MMA)
Monika „Mona” Kociołek
vs. AgataFagata” Fąk
Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs.  Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K1
Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański
Mariusz „Hejter” Słoński
vs. Dawid Malczyński
Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. KlaudiaLala Laluna” Alexander

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.