FAME MMA

Książulo odmówił walki we freakach! Odrzucił OGROMNĄ kwotę! [WIDEO]

Jeden z najpopularniejszych twórców internetowych występujący pod pseudonimem „Książulo” odrzucił przepotężną kwotę za walkę we freak fightach! YouTube podzielił się tym ze swoimi widzami w odpowiedzi na pytanie jednego z nich.

Szymon Nyczke karierę na polskim YouTube zaczynał ponad 10 lat temu jako „Kolorowy”. Wówczas jego content opierał się na humorystycznych vlogach przedstawiające śmieszne sytuacje. Późniejszy „Książulo” tworzył coś w stylu stand-upu.

Jako KolorowyKsiążę Szymon próbował też swoich sił w rapie. Obecnie jego działalność w Internecie opiera się na testowaniu różnych lokali gastronomicznych. Dzięki zasięgom „Książula” uratowana od upadku została jedna z cukierni w Warszawie.

Książulo odrzucił SIEDMIOCYFROWĄ kwotę!

YouTuber od długiego czasu utrzymuje się „na topce” polskiego Internetu w kwestii wyświetleń. Jak powiedział „Książulo” w najnowszym filmie, freak fghtowe organizacje nieraz kusiły go potężnymi kwotami. Za samo wejście miał otrzymać milion złotych, co jednak było początkową stawką negocjacji!

– Najpotężniejsza oferta reklamowa, którą odrzuciłeś, to? No to właśnie walka. Pierwsza kwota, którą mi zaproponowano za jedną walkę, to jest milion złotych, ale nawet nie kontynuowałem rozmowy. Podejrzewam, że można by było tę kwotę jeszcze negocjować na większą, ale nawet tego nie robiłem. Dostałem pytanie, czy „walczę za milion, czy nawet nie mamy o czym gadać?”, więc napisałem: „nie mamy o czym gadać. Ucinamy temat”.

To jest bardzo dużo kasy, ale wydaje mi się, że totalnie nie jest mi to potrzebne teraz. Ja tylko muszę nagrywać filmy. Skupiam się na tym. W to wkładam serce, w to wkładam w sumie wszystko. Cały czas kminię, co tu nagrać, gdzie jechać.

Nie wiem, no może kiedyś zawalczę, jak mi spadną zasięgi i nie będę miał pieniędzy i będę potrzebował kasy… to nie wiem, może pójdę i zawalczę. Jeśli będę miał nóż przy gardle. Na razie totalnie mnie to nie kręci i nawet ten milion nie przekonuje mnie, do tego, żeby tam pójść.

Można jedynie spekulować, jaka federacja złożyła mu propozycję. Patrząc jednak na zasięgi, zainteresowanie i znajomości Nyczke wydaje się, że było to FAME MMA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.