KSW

Gdzie obejrzeć KSW 71? Transmisja na żywo TV. Stream online i karta walk KSW 71. Kiedy i jak oglądać?

Już dziś 18 czerwca o godzinie 19:00 rusza KSW 71. Największa polska federacja MMA gości tym razem w Toruniu, gdzie zobaczymy 9 emocjonujących pojedynków. Main eventem gali będzie Marian Ziółkowski vs. Sebastian Rajewski o pas mistrza wagi lekkiej, wcześniej pojawi się uwielbiany Borys Mańkowski, powróci legendarny Marcin Różalski, a zadebiutuje Artur Szpilka. Zapowiada się ekscytująca noc! KSW 71 – Gdzie i jak oglądać? Transmisja TV, PPV na żywo KSW 71.

KSW 71 – Transmisja na żywo. Gdzie i jak oglądać KSW 71? Godziny transmisji KSW 71. O której walka Szpilka vs. Radczenko?

KSW 71 Transmisja na żywo (18.06.2022 r.)

Na KSW 71 czekają nas nie lada emocje! Fani w Arenie Toruń i przed ekranami zobaczą jak zawsze masę ciekawych starć. Jednym z głównych wydarzeń będzie debiut Artura Szpilki, który spotka się z dawnym oponentem z bokserskiego ringu – Sergiejem Radczenką. Polak wygrał już z Ukraińcem przed dwoma laty, choć decyzja była wielce kontrowersyjna.

Kolejnym arcyciekawą walką będzie Marcin Różalski vs. Errol Zimmerman. Legendarny „Różal” wraca po kilku latach rozbratu z okrągłą klatką i na KSW 71 ponownie da znakomite show. Polak i Holender zmierzą się w K-1 w małych rękawicach.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Michała Kity z Darko Stosicem na KSW 61. Bukmacherzy wskazali ogromnego faworyta!

Do klatki wejdą także byli mistrzowie federacji, jak Artur „Kornik” Sowiński, czy Daniel Torres. Ten ostatni zmierzy się z uwielbianym przez fanów Borysem Mańkowskim. Ostatnim razem „Diabeł Tasmański” pojawił się próbując zdobyć pas mistrzowski wagi lekkiej.

-> Odbierz bonus od Fortuny na KSW 71!

Gdzie oglądać KSW 71? KSW 71 w TV, KSW 71 PPV

Gala KSW 71 odbędzie się na żywo w sobotę 18 czerwca. Początek zaplanowany jest na godzinę 19:00 i zobaczymy łącznie 9 ekscytujących walk. Transmisja i stream online nie są dostępne w otwartej telewizji, ani w systemie Pay-Per-View. W Polsce transmisja na żywo KSW 71 dostępna jest wyłącznie za pomocą usługi Viaplay. Dostęp do niej kosztuje 34 zł/miesiąc. Relacja live i wyniki na żywo odbędzie się na StrefaMMA.pl – serdecznie zapraszamy!

KSW 71 – typy i kursy bukmacherskie

Całą galę KSW 71 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 71, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Marcin Held ostro komentuje propozycję od KSW! "Człowiek się stara, a tutaj dostaje w policzek taką ofertą..."

Artur Szpilka jest sporo cięższy od Sergieja Radczenki, ale to Ukrainiec typowany jest na wygranego. Zaś w samym main evencie i walce Marian Ziółkowski vs. Sebastian Rajewski mało kto wierzy, że ujrzymy nowego championa wagi lekkiej. „Golden Boy” powinien odnieść bardzo łatwe zwycięstwo.

-> Graj z Fortuną i odbierz bonus na KSW 71!

Karta walk KSW 71

Walka wieczoru:

  • Marian Ziółkowski (24-8-1) vs. Sebastian Rajewski (12-6-0) – o pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej

Co-main event:

  • Marcin Różalski vs. Errol Zimmerman – walka na zasadach K-1 w rękawicach do MMA

Pozostałe walki:

  • Artur Szpilka (0-0-0) vs. Sergiej Radczenko (2-1-0)
  • Borys Mańkowski (22-9-1) vs. Daniel Torres (13-5-0)
  • Jakub Wikłacz (12-3-1) vs. Bruno Santos (10-3-0)
  • Filip Stawowy (9-2-0) vs. Michal Martínek (9-3-0)
  • Roman Szymański (15-6-0) vs. Valeriu Mircea (26-7-1)
  • Artur Sowiński (22-13-0) vs. Donovan Desmae (15-7-0)
  • Przemysław Dzwoniarek (3-1-0) vs. Marc Doussis (7-1-0)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.