KSW

Gdzie obejrzeć KSW 71? Transmisja na żywo TV. Stream online i karta walk KSW 71. Kiedy i jak oglądać?

Już dziś 18 czerwca o godzinie 19:00 rusza KSW 71. Największa polska federacja MMA gości tym razem w Toruniu, gdzie zobaczymy 9 emocjonujących pojedynków. Main eventem gali będzie Marian Ziółkowski vs. Sebastian Rajewski o pas mistrza wagi lekkiej, wcześniej pojawi się uwielbiany Borys Mańkowski, powróci legendarny Marcin Różalski, a zadebiutuje Artur Szpilka. Zapowiada się ekscytująca noc! KSW 71 – Gdzie i jak oglądać? Transmisja TV, PPV na żywo KSW 71.

KSW 71 – Transmisja na żywo. Gdzie i jak oglądać KSW 71? Godziny transmisji KSW 71. O której walka Szpilka vs. Radczenko?

KSW 71 Transmisja na żywo (18.06.2022 r.)

Na KSW 71 czekają nas nie lada emocje! Fani w Arenie Toruń i przed ekranami zobaczą jak zawsze masę ciekawych starć. Jednym z głównych wydarzeń będzie debiut Artura Szpilki, który spotka się z dawnym oponentem z bokserskiego ringu – Sergiejem Radczenką. Polak wygrał już z Ukraińcem przed dwoma laty, choć decyzja była wielce kontrowersyjna.

Kolejnym arcyciekawą walką będzie Marcin Różalski vs. Errol Zimmerman. Legendarny „Różal” wraca po kilku latach rozbratu z okrągłą klatką i na KSW 71 ponownie da znakomite show. Polak i Holender zmierzą się w K-1 w małych rękawicach.

Sprawdź!  (VIDEO) Mamed zwraca się do kibiców po KSW 77: "Czułem się jakbym miał 25 lat. Jeszcze lepiej poczułem się na prezentacji, jakbym dostał..."

Do klatki wejdą także byli mistrzowie federacji, jak Artur „Kornik” Sowiński, czy Daniel Torres. Ten ostatni zmierzy się z uwielbianym przez fanów Borysem Mańkowskim. Ostatnim razem „Diabeł Tasmański” pojawił się próbując zdobyć pas mistrzowski wagi lekkiej.

-> Odbierz bonus od Fortuny na KSW 71!

Gdzie oglądać KSW 71? KSW 71 w TV, KSW 71 PPV

Gala KSW 71 odbędzie się na żywo w sobotę 18 czerwca. Początek zaplanowany jest na godzinę 19:00 i zobaczymy łącznie 9 ekscytujących walk. Transmisja i stream online nie są dostępne w otwartej telewizji, ani w systemie Pay-Per-View. W Polsce transmisja na żywo KSW 71 dostępna jest wyłącznie za pomocą usługi Viaplay. Dostęp do niej kosztuje 34 zł/miesiąc. Relacja live i wyniki na żywo odbędzie się na StrefaMMA.pl – serdecznie zapraszamy!

KSW 71 – typy i kursy bukmacherskie

Całą galę KSW 71 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 71, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Mocne słowa Macieja Kawulskiego po porażce Tomasza Narkuna! "Pycha kroczy przed upadkiem. Za dużo nonszalancji"

Artur Szpilka jest sporo cięższy od Sergieja Radczenki, ale to Ukrainiec typowany jest na wygranego. Zaś w samym main evencie i walce Marian Ziółkowski vs. Sebastian Rajewski mało kto wierzy, że ujrzymy nowego championa wagi lekkiej. „Golden Boy” powinien odnieść bardzo łatwe zwycięstwo.

-> Graj z Fortuną i odbierz bonus na KSW 71!

Karta walk KSW 71

Walka wieczoru:

  • Marian Ziółkowski (24-8-1) vs. Sebastian Rajewski (12-6-0) – o pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej

Co-main event:

  • Marcin Różalski vs. Errol Zimmerman – walka na zasadach K-1 w rękawicach do MMA

Pozostałe walki:

  • Artur Szpilka (0-0-0) vs. Sergiej Radczenko (2-1-0)
  • Borys Mańkowski (22-9-1) vs. Daniel Torres (13-5-0)
  • Jakub Wikłacz (12-3-1) vs. Bruno Santos (10-3-0)
  • Filip Stawowy (9-2-0) vs. Michal Martínek (9-3-0)
  • Roman Szymański (15-6-0) vs. Valeriu Mircea (26-7-1)
  • Artur Sowiński (22-13-0) vs. Donovan Desmae (15-7-0)
  • Przemysław Dzwoniarek (3-1-0) vs. Marc Doussis (7-1-0)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.