FEN

FEN 40: Relacja LIVE i Wyniki NA ŻYWO!

Czas na grzmoty w ostródzkim Amfiteatrze! 18 czerwca o 18:30 rozpocznie się FEN 40. Podczas show zobaczymy aż 11 pojedynków, a w tym aż 3 o pasy mistrzowskie! Dojdzie do walk: Kacper Formela vs. Aleksandr Gorshechnik, i Marcin Naruszczka vs. Piotr Kuberski wreszcie Cezary Oleksiejczuk vs. Kamil Kraska! FEN 40: Wyniki i relacja na żywo. Zapraszamy!

FEN 40: Gdzie oglądać? Trzy walki o mistrzowskie pasy! Transmisja za darmo. Karta walk i godziny transmisji FEN 40.

Wyniki na żywo FEN 40

Już dziś, 18 czerwca dojdzie do hitowej gali FEN 40. Podczas niej zobaczymy aż 3 wielkie walki o pasy mistrzowskie! w walce wieczoru Kacper Formela stanie do pierwszej obrony tytułu wagi piórkowej, a jego oponentem będzie Aleksandr Gorshechnik. Ukrainiec pozostaje niepokonany od 4. walk. Polak jednak jest zdecydowanym faworytem bukmacherów.

Wcześniej do klatki na FEN 40 wejdzie Cezary Oleksiejczuk. Mistrz wagi półśredniej nie zaznał porażki w 3. występach dla Fight Exclusive Fight, a dziś zmierzy się z Kamilem Kraską, który ma serię 7. kolejnych zwycięstw. Mimo tylu wygranych z rzędu fighter Rio Grappling jest skazywany na sromotną porażkę.

Sprawdź!  Robert Maruszak brutalnie nokautuje! Ciężkie KO na gali FEN 49! [WIDEO]

O zawakowany pas wagi średniej spotkają się Marcin Naruszczka i Piotr Kuberski. Blisko 40-letni były fighter KSW zmierzył się z młodszym i o wiele bardziej głodnym „Qubearem”. Zawodnik Ankos MMA Poznań stoczył dotychczas dwie walki w federacji i już na FEN 40 otrzymał title shota!

Poniżej relacja i wyniki na żywo z gali FEN 40.

-> Odbierz BONUS i obstaw FEN 40 w Fortunie!

Typowanie LIVE FEN 40 w Fortunie!

Wydarzenia gali Fight Exclusive Night obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Za samą rejestrację zgarniacie 20 zł! Otwórz konto tutaj.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji FEN 40, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

FEN 40: Wyniki i relacja NA ŻYWO

 • Kacper Formela (13-4-0) vs. Aleksandr Gorshechnik (18-5-0) – Kacper Formela wygrywa przez KO w 1. rundzie
 • Cezary Oleksiejczuk (8-2-0) vs. Kamil Kraska (8-1-0) – Cezary Oleksiejczuk wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
 • Marcin Naruszczka (23-11-2) vs. Piotr Kuberski (9-1-0) – Piotr Kuberski wygrywa przez KO w 1. rundzie i zostaje mistrzem wagi średniej FEN
 • Patryk Duński (8-5-1) vs. Wojciech Kawa (4-1-0) – Patryk Duński wygrywa przez TKO w 2. rundzie
 • Adrian Zieliński (21-11-0) vs. Jacek Jędraszczyk (8-3-0) – Adrian Zieliński wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
 • Szymon Dusza (10-7-0) vs. Wawrzyniec Bartnik (6-2-0) – Szymon Dusza wygrywa przez TKO w 2. rundzie
 • Wojciech Janusz (11-7-0) vs. Łukasz Klinger (10-6-0) – Łukasz Klinger wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
 • Dariusz Hrehorowicz (0-0-0) vs. Adam Lazar (0-0-0) – Dariusz Hrehorowicz wygrywa przez TKO w 2. rundzie
 • Alan Szymański (0-1-0) vs. Bartłomiej Dragański (1-0-0) – Bartłomiej Dragański wygrywa przez poddanie trójkątem nogami
 • Oskar Stachura (2-1-0) vs. Oliwier Filipiak (8-1-0) – Oliwier Filipiak wygrał przez poddanie po duszeniu trójkątnym – na zasadach semi-pro
 • Michał Borowski (11-1-0) vs. Mateusz Koszela (1-3-0) – Michał Borowski wygrywa jednogłośną decyzją sędziów

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.