KSW

KSW 71 – Transmisja na żywo. Gdzie i jak oglądać KSW 71? Godziny transmisji KSW 71. O której walka Szpilka vs. Radczenko?

Gdzie, jak i kiedy oglądać KSW 71? Kto walczy na KSW 71? Gala odbędzie się już w sobotę 18 czerwca, a odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej! Show zapowiada się znakomicie, a wystąpią na nim m. in. Marian Ziółkowski, powróci żywa legenda Marcin Różalski, a zadebiutuje Artur Szpilka. Jaka jest cena PPV? Jak wykupić?

KSW 71 – Karta walk. Kto powalczy na KSW 71? Szczegóły transmisji, KSW 71 NA ŻYWO.

Kiedy i gdzie oglądać KSW 71?

Walką wieczoru KSW 71 będzie starcie Marian Ziółkowski vs. Sebastian Rajewski o pas mistrzowski wagi lekkiej. Popularny „Golden Boy” nie zaznał porażki od pojedynku z Mateuszem Gamrotem. Do tego Warszawianin skończył dwóch groźnych oponentów: Romana Szymańskiego przez TKO w 4. rundzie, a Macieja Kazieczkę poddał duszeniem zza pleców.

W ostatniej obronie tytułu Ziółkowski nie dał najmniejszych szans Borysowi Mańkowskiemu i wygrał jednogłośną decyzją sędziów. W walce wieczoru KSW 71 spotka się z kolejnym uzdolnionym reprezentantem Ankos MMA Poznań. Seabstian Rajewski liczy, że uda mu się zdominować „Golden Boya” na przestrzeni 5. rund.

Sprawdź!  Mańkowski typuje main event KSW 65: Khalidov vs Soldić: "Jeden mnie zlał, drugi mnie zlał..."

-> Obstaw BEZ RYZYKA!

Jak oglądać transmisję na żywo KSW 71? Jak wykupić PPV?

Transmisja na żywo KSW 71 nie będzie dostępna ani w systemie PPV, ani w otwartej telewizji. Jak oglądać KSW 71? Potrzebny jest dostęp do aplikacji Viaplay, który kosztuje 34 zł za miesiąc. To jedyna okazja, by zobaczyć powrót po pięciu latach Marcina Różalskiego!

Były mistrz KSW w wadze ciężkiej i wybitny kickboxer spotka się z inną żywą legendą sportów walki, Errolem Zimmermanem. Fighterzy łącznie stoczyli kilkadziesiąt pojedynków w różnych dyscyplinach, a na KSW 71 wspólnie napiszą historię. Ich walka odbędzie się na zasadach K-1 w rękawicach do MMA, czego nigdy wcześniej w polskiej federacji nie widziano! Doświadczeni wojownicy zagwarantują wszystkim fanom spektakularną walkę.

-> OBSTAW KSW 71 Z BONUSEM!

KSW 71: Transmisja NA ŻYWO.

Wreszcie 18 czerwca w Arenie Toruń dojdzie do wielkiego wydarzenia – w okrągłej klatce zadebiutuje Artur Szpilka. Od dawna dyskutowano nad tym, kiedy „Szpila” zamieni rękawice na mniejsze i oficjalnie stanie się to faktem na KSW 71. Największa polska federacja nie mogła dać mu przeciętnego oponenta. Szpilka vs. Radczenko będzie 3. walką od końca i rewanżem za kontrowersyjną decyzję na korzyść „Szpili” sprzed kilku lat. Gdzie oglądać Artur Szpilka vs. Sergiej Radczenko? Transmisja na żywo dostępna wyłącznie w Viaplay.

Sprawdź!  Pudzianowski odpowiada na wpis Jurasa: "Ja jestem starszy i dopiero łapię wiatr w żagle. Ja się rozkręcam"

Gdzie, jak i kiedy oglądać KSW 71? Stream online i transmisja na żywo. Karta walk KSW 71

Typowanie KSW 71. Obstaw galę z BONUSEM od Fortuny!

Wszystkie wydarzenia gali KSW 71 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 71, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

KSW 71: Szczegóły wydarzenia

 • Lokalizacja KSW 71: Miejscem wydarzenia będzie Arena Toruń w Toruniu.
 • Kiedy gala? Data i godzina rozpoczęcia KSW 71: Gala odbędzie się w sobotę 18 czerwca. Początek już o godzinie 19:00.
 • Liczba walk KSW 71: 9
 • Wszystkie pojedynki KSW 71 obstawisz w Fortunie.

-> Odbieram BONUS i gram z Fortuną!

Karta walk KSW 71

Walka wieczoru:

 • Marian Ziółkowski (24-8-1) vs. Sebastian Rajewski (12-6-0) – o pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej

Co-main event:

 • Marcin Różalski vs. Errol Zimmerman – walka na zasadach K-1 w rękawicach do MMA

Pozostałe walki:

 • Artur Szpilka (0-0-0) vs. Sergiej Radczenko (2-1-0)
 • Borys Mańkowski (22-9-1) vs. Daniel Torres (13-5-0)
 • Jakub Wikłacz (12-3-1) vs. Bruno Santos (10-3-0)
 • Filip Stawowy (9-2-0) vs. Michal Martínek (9-3-0)
 • Roman Szymański (15-6-0) vs. Valeriu Mircea (26-7-1)
 • Artur Sowiński (22-13-0) vs. Donovan Desmae (15-7-0)
 • Przemysław Dzwoniarek (3-1-0) vs. Marc Doussis (7-1-0)
Sprawdź!  Martin Lewandowski szczerze o jedynym problemie z freak fightami: "Po osiemnastu latach nadal muszę się tłumaczyć...

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.