BoksKSW

(VIDEO) Dwa nokdauny Szpilki i kontrowersyjny werdykt! Tak wyglądała pierwsza walka z Radczenko

Przypominamy pierwszy pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką i Siergiejem Radczenko. Już dzisiaj zawodnicy staną do rewanżu w nowej formule.

Dzisiaj w Toruniu odbędzie się gala KSW 71, na której zawalczy Artur Szpilka. Pięściarz spróbuje swoich sił w MMA i w pierwszym pojedynku zmierzy się z Siergiejem Radczenko, gdyż zawodnicy mają niewyjaśnione sprawy.

Rewanż Szpilka vs Radczenko

Po raz pierwszy zmierzyli się na gali w Łomży w 2020 roku. Starcie odbyło się wówczas na zasadach bokserskich i nie obyło się bez wielkim kontrowersji. Ukrainiec najpierw w trzeciej, a następnie w piątej mocnymi ciosami posłał rywala na deski.

Szpilka był liczony dwukrotnie, jednak ostatecznie przetrwał do końca. O wyniku decydowali sędziowie, którzy byli niejednogłośni. Dwóch arbitrów sędziowało 95-93, a trzeci 94-94 i w górę powędrowała ręka Polaka. Komentatorzy natychmiast okrzyknęli to skandalem i podobnie jak wielu kibiców, czy także osób ze świata walki zaznaczyli, że wygrać powinien Radczenko.

Teraz zawodnicy będą mieli okazję do rewanżu w małych rękawicach i formule MMA. Ukrainiec w trailerze zapowiedział, że nie zamierza zostawiać niczego w rękach sędziów i znokautuje Szpilkę w pierwszej rundzie.

Sprawdź!  Materla, Paczuski, Sowiński i Parke wystąpią na EFM Show 2 w Bułgarii

Radczenko będzie miał po swojej stronie przewagę doświadczenia, gdyż stoczył w MMA już trzy pojedynki. Dwukrotnie zwyciężał przed czasem i raz poniósł porażkę po decyzji sędziów. Natomiast Polak ma lepsze warunki fizyczne i wniesie do klatki aż 10 kilogramów więcej.

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki w KSW

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Kurs na to, że Radczenko wygra ze Szpilką w 1 rundzie wynosi aż 4.00.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.