Boks

Fury nawet nie spojrzał na Usyka! Kompletna ignorancja na face to face (VIDEO)

Minionego wieczoru miała miejsca konferencja prasowa przed hitową walką Tyson Fury vs. Ołeksandr Usyk. Po wszystkim panowie stanęli do face to face’a… na którym Brytyjczyk nawet nie spojrzał na rywala.

W najbliższą sobotę 18 maja poznamy pierwszego od 25 lat niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej. Walkę Fury vs. Usyk obejrzeć możecie wyłącznie w DAZN. Całe wydarzenie od godziny 18:00 transmitowane będzie na platformie z polskim komentarzem. Wystarczy, że zarejestrujesz się w dosłownie minutę, a dostęp UZYSKASZ TUTAJ!

Cena PPV Fury vs. Usyk to 89,99 zł, a oprócz hitowej gali w Arabii Saudyjskiej otrzymasz też dostęp do zawartości DAZN. To oczywiście tysiące programów i transmisji na żywo zarówno z gal bokserskich, jak i innych sportów!

Fury zignorował Usyka!

Wczoraj wieczorem doszło do konferencji prasowej, na której bohaterowie walki wieczoru i ich ekipy odpowiadały na pytania. Po wszystkim doszło do dość osobliwego face to face’a, który zobaczyć możecie poniżej.

Tyson Fury całkowicie zignorował Ołeksandra Usyka, który w zasadzie przystąpił do spotkania twarzą do boku. Widoczna jest jednak bardzo przewaga warunków fizycznych, oczywiści na korzyść „Króla Cyganów”. To właśnie one, zdaniem niektórych kibiców, mają być jego głównym atutem.

Sprawdź!  Tyson Fury wróci na walkę pokazową! Znamy rywala i wstępną datę pojedynku!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.