Boks

Trener Usyka nie przejmuje się warunkami fizycznymi. „Sprawimy Fury’emu…”

Trener Ołeksandra Usyka Siergiej Łapin zapowiedział, że Tyson Fury nie będzie mógł liczyć na żadną taryfę ulgową. Ukraiński pięściarz już od wielu lat miał przygotowywać się na starcie z „Królem Cyganów”.

W w sobotę 18 maja będziemy świadkami jednej z największych walk historii boksu. O wszystkie pasy wagi ciężkiej zmierzą się Tyson Fury oraz Ołeksandr Usyk. Pojedynek odbędzie się w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej.


 Walkę Fury vs. Usyk obejrzeć możecie wyłącznie w DAZN. Całe wydarzenie od godziny 18:00 transmitowane będzie na platformie z polskim komentarzem. Wystarczy, że zarejestrujesz się w dosłownie minutę, a dostęp UZYSKASZ TUTAJ!

Cena PPV Fury vs. Usyk to 89,99 zł, a oprócz hitowej gali w Arabii Saudyjskiej otrzymasz też dostęp do zawartości DAZN. To oczywiście tysiące programów i transmisji na żywo zarówno z gal bokserskich, jak i innych sportów!


Podczas konferencji prasowej przed sobotnią galą Ring of Fire Fury, Usyk, ich trenerzy i promotorzy zasiedli przy stole na konferencji prasowej. Pracujący z „Królem Cyganów” Frank Warren zapowiedział, że starcie wyłoni nie tylko niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej, lecz także „najlepszego zawodnika tej ery”.

Trener Usyka z kolei zdradził, że przygotowania do tego starcia trwały od 2018 roku, a jego podopieczny zgotuje Tysonowi najtrudniejszą walkę w karierze:

Sprawdź!  Tyson Fury szczerze o motywacji: "Jeśli ktoś powie inaczej, to was okłamuje"

Przygotowania do tej walki zaczęły się tak naprawdę już pod koniec 2018 roku i skończyły w zeszłym tygodniu. Ołeksandr jest gotowy, rozmiar nie będzie miał dla niego żadnego znaczenia. Sprawimy Fury’emu najtrudniejszą noc w jego karierze – powiedział na konferencji Siergiej Łapin.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.