KSW

Freak fight na Narodowym! Były mistrz świata Krzysztof Głowacki zawalczy z „Glebą”!

Głośnym echem odbiło się ostatnie ogłoszenie KSW. Do federacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego dołączył Patryk Tołkaczewski, znany szerszej publiczności jako „Gleba”. Dziś poznaliśmy nazwisko jego rywala, a w okrągłej klatce dojdzie do głośnego starcia debiutantów!

Tołkaczewski przede wszystkim znany jest z walk na gołe pięści w organizacji GROMDA, gdzie zwyciężył 5 z 6 pojedynków. Popisał się między innymi ciężkim nokautem w zaledwie 7 sekund i wszyscy podkreślali jego potężną siłę uderzenia.

„Gleba” od wielu miesięcy „flirtował” ze światem freak fightów, gdzie szukał walki z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Patryk starał się wywrzeć presję na właścicielu największej w Polsce federacji walk na gołe pięści, aż w ostatni poniedziałek potwierdzono, iż Tołkaczewski został zawodnikiem KSW.

Znamy pierwszego rywala „Gleby” w KSW!

Zgodnie z zapowiedziami, które pojawiły się w social mediach po ogłoszeniu Patryka Tołkaczewskiego, dziś poznaliśmy nazwisko rywala. Tym okazał się być weteran bokserskiego ringu, Krzysztof Głowacki! Pięściarz przez 15 lat reprezentował Polskę na arenach i stoczył 36 zawodowych walk. Karierę zakończył na początku marca, z rekordem 32-4, po porażce z Richardem Riakhpore.

Sprawdź!  [VIDEO] Tomasz Bezrąk mocno o KSW! "Przetrzebili ten rynek. WTEDY mieli mocniejsze karty walk..."

Do ich pojedynku dojdzie na XTB KSW Colosseum 2. Podobnie, jak w przypadku pojedynku Sarara vs Wrzosek będzie można spodziewać się stójkowej wojny!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.