KSW

Mariusz Pudzianowski wrócił do WCA? Mówi o walce z mistrzem: „Oj dobiorę się do De Friesa. Z Arbim mamy już plan”

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w sprawie pojedynku z mistrzem KSW. Zapowiedział, że zamierza rozprawić się z Philem De Friesem.

W minioną sobotę odbyła się gala KSW 79 w Czechach. W main evencie mieli okazję po raz kolejny oglądać niepokonanego w polskiej federacji De Friesa. Brytyjczyk zmierzył się z Toddem Duffeem i zrewanżował za porażkę sprzed lat.

Pudzianowski o walce z mistrzem

Przed wydarzeniem głos zabrał Mariusz Pudzianowski. W ostatnim czasie sporo mówiło się o jego potencjalnym starciu z mistrzem wagi ciężkiej. Kiedy jednak były strongman przegrał walkę ze znacznie lżejszym Mamedem Khalidovem, Brytyjczyk przyznał, że na ten moment takie zestawienie nie ma sensu.

Kilka godzin przed KSW 79 Pudzianowski zareagował na te słowa i na swoich social mediach zamieścił nagranie, na którym stwierdził:

Zobaczymy, jak chłopaki będą sobie radzić i oczywiście tego grubasa z Anglii, jak się mądrzy, mądrzy, mądrzy, że muszę sobie poczekać. To, że mi jedna walka nie wyszła, bo coś tam… Kwestia dnia, czasu, godziny. Każdy przegrywa, nie ma niepokonanych.

Następnie dodał taki wpis – Oj dobiorę się do De Friesa , z Arbim mamy już plan i treningi na całego!! Wóz albo przewóz będzie!!!

Wszystko wskazuje na to, że nie tylko jest zainteresowany walką z mistrzem, ale również wrócił do współpracy z trenerami WCA. Ostatnim razem bowiem przygotowywał się w innym klubie, gdyż Arbi Shamaev i Anzor Azhiev oświadczyli, że nie będą walczyć przeciwko Mamedowi Khalidovowi.

Sprawdź!  KSW 79: Wyniki walk NA ŻYWO!

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.