KSW

KSW Colosseum 2. Głowacki skazywany na porażkę! Znamy kursy bukmacherskie na walkę z „Glebą”

Znamy kursy na jedyny sportowy freak fight, jaki zobaczymy podczas gali KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym.

Największa polska federacja MMA ogłosiła niespodziewany pojedynek. 3 czerwca w okrągłej klatce KSW zadebiutuje dwóch pięściarzy, którzy stoczą swoją pierwszą walkę w nowej formule. Bukmacherzy w tym zestawieniu nie mieli problemy ze wskazaniem faworyta.

„Gleba” faworytem bukmacherów

Na Stadionie Narodowym zobaczymy pojedynek Krzysztofa Głowackiego z Patrykiem Tołkaczewskim. Pierwszy z zawodników to były dwukrotny mistrz świata w kategorii junior ciężkiej. „Główka” bokserską karierę ma już jednak za sobą i w marcu ogłosił, że ostatecznie kończy z tym sportem.

Rozpoczął treningi MMA i m.in. razem z Arturem Szpilką przygotowuje się do nadchodzącego pojedynku z „Glebą”. Natomiast rywal Głowackiego ma za sobą przeszłość w boksie amatorskim, a jako zawodowiec ma na koncie jedynie zwycięstwo oraz remis.

Tołkaczewski jest jednak znany nie z boksu, a przede wszystkim z walk na gołe pięści. W GROMDZIE zwyciężył 5 z 6 walk i jest autorem błyskawicznego nokautu. W zaledwie 6 sekund ustrzelił byłego mistrz GLORY Saulo Cavalariego, który opuścił ring na noszach.

Sprawdź!  Niedoszły rywal Pudzianowskiego zawalczy w KSW? Martin Lewandowski zdradził, że jest w kontakcie z Górą z "Gry o tron"

Żaden z zawodników nie ma doświadczenia w MMA, ale bukmacherzy stawiają w roli faworyta „Glebę”. Zapewne duże znacznie będzie miał wiek, gdyż jest on 7 lat młodszy od byłego mistrza świata.

Kursy bukmacherskie na walkę „Gleba” vs Głowacki

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 81!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.