KSW

„Gleba” oficjalnie zawodnikiem KSW! „Marzenie stało się rzeczywistością”

Potwierdziły się ostatnie doniesienia w sprawie Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego! Jeszcze niedawno duża część Internautów była przekonana, że do tego nie dojdzie, jednak zawodnik GROMDY naprawdę dołączył do KSW.

„Gleba” to pięściarz znany przede wszystkim z walk na gołe pięści w GROMDZIE, gdzie zwyciężył 5 z 6 pojedynków. Popisał się między innymi ciężkim nokautem w zaledwie 7 sekund. Ma za sobą starcia w boksie, a jego bilans to jedno zwycięstwo i remis. W przeszłości natomiast na zawodach amatorskich brał udział w mistrzostwach Polski czy Europy.

„Gleba” zawodnikiem KSW

Od kilku miesięcy mówiło się o tym, że może zadebiutować we freak fightach, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Niedawno media obiegła informacja, że trwają rozmowy w sprawie jego debiutu w największej polskiej organizacji MMA.

Teraz KSW i „Gleba” potwierdzili, że doszło do podpisania kontraktu. Przekazał, że już w tym tygodniu poznamy jego przeciwnika:

– Miło mi poinformować o dwóch sprawach. Zostałem zawodnikiem @grupamts i podpisałem kontrakt w @ksw_mma Dziękuję federacji Gromda oraz Tymex za wkład w rozwój mojej kariery, ale czas na nowe wyzwania w najlepszej sportowej organizacji MMA w Polsce. @kawul_ksw @wojekr dziękuję za szansę, jeszcze niedawno walki w KSW były moim marzeniem, a teraz stało się to rzeczywistością. Jeszcze w tym tygodniu poznacie mojego rywala i datę pierwszej walki.

Pojawiło się nawet specjalne nagranie z udziałem popularnego rapera „Kizo”, na którym możemy zobaczyć proces podpisywania umowy przez „Glebę”:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.