High League

Federacja High League zareagowała na ataki podczas konferencji! „Ferrari” i Alberto poniosą konsekwencje!

Na ostatniej konferencji prasowej przed High League 4 nie zabrakło emocji zarówno na scenie, jak i poza nią. Federacja nie odpuściła zawodnikom, o których szybko zrobiło się głośno.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Już dziś o godzinie 18:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i ostatnie spotkania face to face przed jutrzejszą galą High League 4. Po środowej konferencji prasowej wiadomym jest, że ochrona będzie musiała bardzo uważać już od samego początku.

Jednym z pierwszych pojedynków karty walk High League 4 jest starcie „Macias” vs. „Josef Bratan”. Raperzy nie mieli żadnego konfliktu i wszelkie spotkania medialne z ich udziałem były spokojne… do czasu ostatniej konferencji. Doszło tam do spięcia Krystiana Maciaszczyka z bratem rywala, „Alberto”, który dwukrotnie zaatakował zawodnika. Sytuację możecie zobaczyć poniżej.

Dużo większym echem w Internecie odbiła się sytuacja z udziałem Amadeusza Roślika. „Ferrari” jeszcze przed swoim panelem zobaczą udzielającego wywiadu „Sadka” i znienacka zaatakował freak fightera! Ten padł na ściankę, ale zdołał się szybko podnieść. Amadeusz później tłumaczył w wywiadzie dla Fansportu TV, że było to następstwo obrażania jego rodziny.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis komentuje aferę maczetową: "Dla mnie to jest śmieszne. Wszystko robione pod publikę. Nie róbmy popeliny w Internecie"

-> Oglądaj High League 4 NA ŻYWO!

Federacja reaguje!

High League nie pozostało obojętne na te dwie sytuacje. Wczoraj po południu federacja zamieściła dwa wpisy w social mediach dotyczące konsekwencji dla obu zawodników:

Alberto Simao zostanie ukarany finansowo za swoje nieodpowiednie zachowanie podczas konferencji.

Amadeusz Roślik za swoje nieodpowiednie zachowanie podczas konferencji został ukarany karą finansową. – czytamy w oszczędnych w słowa wpisach organizacji. Ten tweet sam zainteresowany skomentował to jedynie wielokropkiem.

Nagranie z ataku Roślika dotarło do niemal każdego użytkownika Twittera. O tej niechlubnej sytuacji rozmawiali również byli zawodnicy UFC.

Typy i kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs. Bomba

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Gdzie oglądać Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak? Jak oglądać FAME MMA 13? Stream live, transmisja na żywo, cena PPV FAME MMA 13

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Wypożyczony z Fame MMA „Ferrari” jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Pomimo tego, że nie ukrywa on imprezowego stylu życia, zdecydowanie przemawia za nim doświadczenie. Paweł Bomba poległ w debiucie, gdzie nie miał szans pokazać swoich umiejętności – „Tarzan” skończył go w zaledwie kilkanaście sekund.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.