High League

(VIDEO) Wielki Bu reaguje na ostatni wpis Denisa: „Nie mam parcia być gitem i się wykłócać w Internetach. To nie ma nic wspólnego z szacunkiem”


Za nami gala FEN 45, podczas której w klatce zadebiutował Patryk Masiak znany jako „Wielki Bu”. Stoczył swój pierwszy pojedynek w formule MMA.

Na otwarcie karty głównej zmierzył się z Nikolą Milanoviciem. W niecałe 40 sekund „Wielki Bu” znokautował rywala, który potrafił bronić się przed jego ciosami. Kibice bez wątpienia liczyli na bardziej wyrównany pojedynek.

„Wielki Bu” odpowiada Denisowi

Po gali w rozmowie z fansportu.pl poruszył temat swojego debiutu, zdradził, z kim zawalczy w następnym starciu oraz odpowiedział Denisowi Załęckiemu. Pomiędzy panami jest coraz więcej złej krwi i w ostatnim czasie dochodzi do mocnych wymian zdań.

„Wielki Bu” przyznał, że kwestia walka przeciąga się już za długo. Nie wierzy w to, że do niej dojdzie:

– Nie biliśmy się i nie wierzę, że będziemy się bić. Źle, że dążę do walki, teraz mówię, że już możemy nie robić, też źle. Nie dogodzisz. Wyzywał mnie do walki, że nie mam jaj i odmówiłem, no to wyszedłem naprzeciw. Od roku mówię: „Jak tak uważasz, to chodźmy się bić”. Ja nie będę żył cały czas w cieniu Denisa.

Zareagował także na ostatni wpis „Bad Boya”, który na swoim Instastory napisał – Chłopaki z naszych kręgów dzwonią i mają zwałę – W odpowiedzi Masiak stwierdził:

Sprawdź!  High League 6: Szalony Reporter zawalczy z Michałem Cichym!

– Prawilni ludzie się ze mnie śmieją? No dobrze, niech się śmieją, widocznie ja już nie jestem taki prawilny, jak prawilniacy internetowi. Ja jestem spokojnym kochającym ojcem. Nie mam parcia być gitem i się wykłócać w Internetach. To nie ma nic wspólnego z szacunkiem nawet do siebie. To nie jest nic dobrego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.