High League

„Ferrari” komentuje karę od High League! „Na całe szczęście nie oderwałem jeszcze metek…”

Konferencja prasowa przed High League 4 na długo zapadnie w pamięci. Amadeusz „Ferrari” Roślik zaatakował freak fightera innej federacji na zapleczu, za co poniesie konsekwencje.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Walką na High League 4, w której jest najwięcej złej krwi, zdecydowanie jest „Ferrari” vs. Bomba. Zawodnicy od dawna atakują się słownie i gdzie się nie pojawią, tam potrzebna jest ochrona. Roślik dał w pewnym momencie swojemu wrogowi nawet zakaz wjazdu na teren Warszawy.

W trakcie konferencji prasowej przed panelem z udziałem Roślika i Bomby, Amadeusz zaatakował jedną z osób na zapleczu. Był nią fighter Fist Universe, „Sadek”, który akurat udzielał wywiadu.

High League nie pozostawiło tej sytuacji bez wyciągnięcia konsekwencji. „Ferrari” otrzyma karę finansową, o czym poinformowano w krótkim oświadczeniu w social mediach:

– Amadeusz Roślik za swoje nieodpowiednie zachowanie podczas konferencji został ukarany karą finansową.

-> Oglądaj High League 4 na żywo!

„Ferrari” komentuje karę od High League!

Amadeusz Roślik wpis skomentował jedynie wielokropkiem. Niedługo później zamieścił wpis, w którym szerzej odniósł się do konsekwencji wyciągniętych wobec ataku na zapleczu. „Ferrari” niespecjalnie przejął się karą od High League.

Sprawdź!  Załęccy vs Murańscy? Denis komentuje pomysł na walkę 2vs2: "Pobiłaby rekord PPV. Milion na pewno bym musiał dostać"

Dostałem kare finansowa na całe szczęście nie oderwałem jeszcze metek z Gucci to zdążę zwrócić a tak na poważnie to mam mieszane uczucia…Pierwszy raz w życiu zrobiłem coś takiego bo tego typu wyzwiska w kierunku moim i moich bliskich padały tylko przez klawiaturę aż do wczoraj.

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Typy i kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs. Bomba

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  High League 4 - Karta walk. Kto walczy na High League 4 PPV? Kiedy i o której gala? Transmisja na żywo, stream LIVE.

Wypożyczony z Fame MMA „Ferrari” jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Pomimo tego, że nie ukrywa on imprezowego stylu życia, zdecydowanie przemawia za nim doświadczenie. Paweł Bomba poległ w debiucie, gdzie nie miał szans pokazać swoich umiejętności – „Tarzan” skończył go w zaledwie kilkanaście sekund.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.